تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۰۷
کد مطلب : 16516
به علت اجرای پروژه عمرانی تقاطع غیرهمسطح بلوار شهید صدوقی و بلوار فردوسی، در مسیر برگشت بلوار صدوقی از سمت میدان مفید تا اطلاع ثانوی محدودیت تردد و انحراف ترافیکی اعمال‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر سازمان توسعه و عمران شهرداری قم، با توجه به اجرای عملیات عمرانی تقاطع غیرهمسطح بلوار شهید صدوقی و بلوار فردوسی، به علت اجرای عرشه این پل بر روی بلوار شهید صدوقی، محدودیت‌های ترافیکی در مسیرهای منتهی به این پروژه عمرانی اعمال خواهد شد.
این انحراف ترافیکی به علت ایجاد زمینه‌ لازم در جهت تسریع اجرای قسمت‌های مختلف عملیات عمرانی این تقاطع غیرهمسطح انجام گرفته است و سعی شده تا کم‌ترین تغییرات را برای تردد وسایل نقلیه در این محدوده به دنبال داشته باشد.
گفتنی است ضمن لزوم همراهی و مشارکت شهروندان در جهت پیشرفت پروژه و کاهش مدت‌زمان اجرای عملیات عمرانی، از صبر و شکیبایی شهروندان در اعمال محدودیت‌های تردد قدردانی می‌شود.
اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح محور فردوسی و بلوار آیت‌الله صدوقی از سال گذشته  آغاز و به‌صورت رو‎گذر در حال احداث است که این پروژه از مهم‌ترین بخش‌های تکمیل‌کننده محور ترافیکی فردوسی خواهد بود.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdciqwaz.t1aqz2bcct.html
نام شما
آدرس ايميل شما