تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۵۸
کد مطلب : 16268
مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به وجود معارضاتی در مسیر اجرای پروژه بسط شرقی حرم مطهر گفت: با تخریب بعضی معارضات، مسیر برای سرعت گرفتن پروژه هموار شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری محمد رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، اظهار کرد: یکی از پروژه‌های مهم منطقه هفت تملک باغ مزار مشاهیر بود که تقریباً تمامی ۱۳۲ مغازه تملک شده‌اند.
 وی به اهمیت پروژه بسط شرقی حرم مطهر اشاره کرد و افزود: در پارکینگ شرقی حرم مطهر تملکی باقی نمانده است اما دارای معضلات بسیاری بود که به‌خوبی مدیریت و معارضات مرتفع شد.
 مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به تخریب بعضی معارضات برای تسهیل ایجاد پارکینگ گفت: اقدامات خوبی برای سرعت گرفتن این پروژه که سرمایه‌گذاری بیش از ۳ هزار میلیارد تومانی در آن انجام‌شده، صورت گرفته است.
رمضانی ابراز کرد: مشکل پارکینگ در هسته مرکزی شهر وجود دارد که با احداث پارکینگ بسط شرقی بخش عمده‌ای از مشکل پارکینگ اطراف حرم مرتفع می‌شود.
 وی با اشاره به تلاش برای توسعه جای پارک برای موتورسیکلت گفت: ملکی به مساحت هزار متر پشت پاساژ ملت وجود دارد که با مالک صحبت کردیم تا به پارکینگ موتورسیکلت تبدیل شود.
 مدیر منطقه هفت شهرداری قم کمبود پارکینگ در این منطقه شهری را مورد توجه قرار داد و ابراز کرد: در خیابان دورشهر پلاکی متعلق به آموزش و پرورش با مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر وجود دارد که دارای کاربری پارکینگ است که امیدواریم با همکاری آموزش و پرورش بتوانیم تبدیل به پارکینگ طبقاتی کنیم.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcc4iqs.2bqee8laa2.html
نام شما
آدرس ايميل شما