تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۲۱
کد مطلب : 15868
امام جمعه پردیسان قم گفت: تمام تلاش دشمن در از بین بردن امید میان مردم است و نباید برخی مسئولان در زمین دشمن بازی کنند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری حجت‌الاسلام محمدرضا حامدی در دیدار با سیدمرتضی سقائیان‌نژاد و مدیران ارشد شهرداری قم، با تقدیر از فعالیت‌های شبانه‌روزی مجموعه شهرداری قم اظهار کرد: فعالیت‌های شهرداری قم برای مردم ملموس بوده و از آن شهرداری قم رضایت دارند.
وی با انتقاد از اینکه بعضی رفتارها سبب تلخ شدن کام مردم می‌شود، افزود: تمام تلاش دشمنان در سال‌های گذشته از بین بردن امید میان مردم بوده است و مسئولان نباید در زمین دشمنان به دنبال امیدزدایی باشند.
امام‌جمعه پردیسان امید را محرک جامعه دانست و خاطرنشان کرد: هر حرکتی که سبب از بین رفتن امید میان مردم شود، به‌طور قطع خیانت به کشور و جامعه است.
حجت‌الاسلام حامدی با بیان اینکه اقدامات شهرداری قم در سال‌های گذشته دیده می‌شود، تصریح کرد: مردم در برخوردهای مختلف رضایتمندی خود را از فعالیت‌های شهرداری قم اعلام می‌کنند و قدردان نیت خالصانه خدمت به مجاوران و مسافران شهر کریمه اهل‌بیت (س) هستند.
وی حرم مطهر، مسجد مقدس جمکران و حوزه علمیه را سه نگین شهر قم دانست و گفت: با وجود این ظرفیت‌ها زیبنده نیست که هر دستگاهی کار خود را کند و این محوریت‌ها باید در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها مورد توجه باشد و با همدلی و وحدت برای افزایش خدمات گام برداشت.
امام جمعه پردیسان با تاکید بر اینکه فرصت‌ها محدود است و باید از این فرصت برای خدمت نهایت استفاده را برد، افزود: در پیشبرد کارها توجهی به حواشی رنج‌آور نداشته باشید و خروجی کارها در برابر مردم خواهد بود.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdch66nz.23nm-dftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما