تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۸
کد مطلب : 14280
تولیت مسجد مقدس جمکران با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در تسهیل گری امور زائران در جمکران گفت: مسئولیت مدیریت شهری در دغدغه رهبری سنگین بوده و بدون همکاری و تعامل بین مدیریت شهری و مسجد مقدس جمکران نمی‌توانیم کاری پیش ببریم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی‌اکبر اجاق‌نژاد در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم اظهار داشت: باید بدانیم جمکران منطقه پنجاه سال گذشته نیست.
وی تأکید کرد: امام زمان (عج) مسجد مقدس جمکران را برای امروز می‌خواسته و طی این هزار سال گذشته مانند امروز نقش اجتماعی و فرهنگی نداشته است.
تولیت مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: مسجد مقدس جمکران امروز به یک پایگاه ملی و بین‌المللی تبدیل‌شده است و نگاه به جمکران باید نگاهی بین‌المللی باشد و مقام معظم رهبری نیز بر توسعه مسجد مقدس جمکران تأکیددارند.
وی با اشاره به دورترین تمام نقاط جهان بیان کرد: هرکجای جهان که شیعیان جمع شده‌اند مسجد مقدس جمکران را می‌شناسند و این واقعیت وجود دارد که باید باور کنیم که مسجد مقدس جمکران امروز بین‌المللی شده است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین اجاق‌نژاد داشتن نگاهی انتقادی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: باید اشکالات موجود در خدمات‌رسانی در این محدوده رفع شود و مقام معظم رهبری خواستار تسهیلگری امور زائران در این منطقه شده است.
وی در پایان تأکید کرد: مسئولیت مدیریت شهری در دغدغه رهبری سنگین بوده و بدون همکاری و تعامل بین مدیریت شهری و مسجد مقدس جمکران نمی‌توانیم کاری پیش ببریم و باید این جلسات تکرار شود.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdce7w8z.jh8evi9bbj.html
نام شما
آدرس ايميل شما