تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۳۵
کد مطلب : 16573
معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: با نهایی شدن فرآیند واگذاری زمین برای احداث شهرک بازیافت، گاراژهای ضایعاتی شهر قم ساماندهی می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مهدی اصفهانیان مقدم در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به دغدغه نیروی انتظامی استان قم درباره گاراژهای ضایعاتی غیرمجاز اظهار کرد: ساماندهی گاراژهای ضایعاتی در سطح شهر موجب کاهش فروش اموال مسروقه خواهد شد.
 وی مصوبه شورای تأمین استان در این زمینه را موردتوجه قرار داد و افزود: بر اساس این مصوبه برخورد قانونی با گاراژهای ضایعاتی غیرمجاز در سطح شهر قم آغاز شد.
 معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به وجود ۲۷۸ گاراژ ضایعاتی در سطح شهر قم ادامه داد: ۱۵۰ گاراژ بدون مجوز از محدوده بافت شهری قم جمع‌آوری شد.
 اصفهانیان‌مقدم تصریح کرد: زمینی از سوی اداره کل راه و شهرسازی با مصوبه کارگروه امور زیربنایی و شورای برنامه‌ریزی استان در اختیار مدیریت شهری قرار گرفته که قرار است شهرک بازیافت در این اراضی احداث شود.
 وی با اشاره به اینکه اعتبارات لازم در سازمان مدیریت پسماند پیش‌بینی‌شده است، اضافه کرد: حتی دیوارهای پیش‌ساخته برای احداث این شهرک طراحی و خریداری‌شده است.
 معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: با نهایی شدن واگذاری این زمین، گاراژهای ضایعاتی به این اراضی منتقل خواهند شد و شرایط بهتری در این زمینه ایجاد می‌شود.
 اصفهانیان‌مقدم با اشاره به حمایت شهرداری قم از ایجاد امنیت در بوستان‌های شهری گفت: در این راستا کلانتری ویژه بوستان علوی ساخته‌شده است.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcbfsb8.rhb0zpiuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما