تاریخ انتشار :شنبه ۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۳۵
کد مطلب : 15768
مدیرعامل سازمان قطار شهری قم گفت: اوراق مشارکت قطار شهری که برای سال آینده در آخرین روزهای سال ۱۴۰۲ به مبلغ دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به تأیید بانک مرکزی رسید.
اوراق مشارکت قطار شهری قم به تایید بانک مرکزی رسید
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر سازمان قطار شهری قم، محمد رضا انگشت باف با اشاره به وجود مشکلاتی در تأیید دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت قطار شهری قم برای سال ۱۴۰۳ اظهار کرد: در روزهای پایانی سال گذشته نگرانی‌هایی نسبت به کاهش ۱۳۰۰ میلیارد تومانی مبلغ اوراق مشارکت قطار شهری قم وجود داشت که تکمیل پروژه متروی قم را با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌کرد.
وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته در ساعات پایانی ۲۸ اسفند سال ۱۴۰۲، مبلغ اوراق مترو قم از ۸۰۰ به ۲,۵۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت و در نهایت نیز مجوز نهایی انتشار اوراق به مبلغ ۲۵,۰۰۰ میلیارد ریال ساعت ۲۳ روز ۲۸ اسفند از بانک مرکزی اخذ شد.
مدیرعامل سازمان قطار شهری قم با اشاره به تلاش مدیریت شهری برای تکمیل فاز دو خط اول متروی قم تا مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: تأیید اوراق مشارکت ۲۵۰۰ میلیارد تومانی می‌تواند سازمان قطار شهری را به این هدف نزدیک کند.
انگشت باف تصریح کرد: با این اتفاق بیش از ۲۶ درصد بودجه ۱۴۲ هزار میلیارد ریالی شهرداری قم در سال ۱۴۰۳، متعلق به پروژه‌های عمرانی و تملکی سازمان قطار شهری قم است که نشان می‌دهد این پروژه‌های در اولویت شهرداری و شورای اسلامی شهر قم قرار دارد.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcg7u9q.ak9n34prra.html
نام شما
آدرس ايميل شما