تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۴
کد مطلب : 14299
دیدار هیئت‌مدیره اتحادیه صنف بارفروشان و عوامل توزیع میوه و تره‌بار استان با مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری برگزار و مشکلات میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی موردبررسی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، طی جلسه‌ای در محل اتحادیه صنف بارفروشان و عوامل توزیع میوه و تره‌بار استان قم با حضور صادقی امینی، مدیرعامل سازمان میادین و اعضای اتحادیه بارفروشان در راستای حل مشکلات میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.
صادقی امینی ضمن تأکید بر رسیدگی به تخلفات ساختمانی غرف مستقر و فعال میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی، بیان کرد: اضافه بنای غرفی که تخلف ساخت دارند باید بررسی و در کمیسیون ماده 100 مطرح شود.
وی برنامه‌ریزی جهت استقرار سامانه هوشمند کنترل تردد میادین میوه و تره‌بار را جزو برنامه‌های اولویت‌دار سازمان برشمُرد و افزود: سامانه هوشمند کنترل تردد میادین میوه و تره‌بار با استفاده از آنتن‌های RFID و دوربین‌های پلاک خوان، قادر به شناسایی خودرو و کسر عوارض به‌صورت خودکار بوده و قصد داریم جهت کنترل تردد وسایل نقلیه، این پروژه را عملیاتی کنیم.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم رعایت حریم کسب، عدم استقرار باسکول‌های غیرمجاز و صدور فاکتورهای متحدالشکل و واحد توسط عوامل فروش را مورد تأکید قرار داد و گفت: رفع سد معبر ورودی و کنترل ترافیک توسط عوامل انتظامی، احداث سایبان غرف و نوسازی و مرمت مسجد میدان شهید رجایی از مسائل مهمی است که توسط سازمان میادین بررسی و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
اعضای اتحادیه نیز در این جلسه با بیان مهمترین مشکلات موجود، خواستار کنترل ترافیک شدید ساعات اولیه روز در محدوده میدان میوه و تره‌بار و رفع سد معبر وانت‌بارهای میوه‌فروش شدند.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdceow8z.jh8eoi9bbj.html
نام شما
آدرس ايميل شما