تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۵
کد مطلب : 13457
مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: پیشنهادهای مطرح شده از سوی کارکنان، شهروندان و نخبگان شهر در شش کارگروه تخصصی رسیدگی می‌شود و از ابتدای سال جاری ۲۳۰ پیشنهاد ارائه و ۳۰ مورد نیز مصوب شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری علی‌اصغر آمده در سلسله نشست‌های رسانه‌ای روایت تحول شهرداری قم، با بیان اینکه شهرداری قم در ساختار سازمانی پیشتاز است، اظهار داشت: قم یکی از شهرهایی است که در آن کمیته مشترکی با سازمان امور استخدامی وجود دارد، به علاوه شهرداری قم در کمیته طبقه‌بندی جدید مشاغل که قرار است شکل بگیرد، نیز عضو است.  
وی خاطرنشان کرد: شهرداری قم در سامانه ملی مدیریت ساختار دستگاه‌های اجرایی کشور نیز به عنوان نخستین شهر پایلوت انتخاب شده است و در این زمینه با سازمان شهرداری‌ها در حال تعامل هستیم.  
مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم با اشاره به برنامه‌ریزی با هدف تأمین منابع انسانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: در حوزه منابع انسانی از ابتدای سال، ۳۵۰ مورد جابه‌جایی وجود داشته که دارای فرایندهایی است؛ بعضی از این فرایندها در چارچوب است و با آن موافقت می‌شود و بعضی دیگر مورد موافقت قرار نمی‌گیرد.  
وی اضافه کرد: در حوزه نظام پیشنهادها در شش کارگروه تخصصی به پیشنهادها رسیدگی می‌شود که از ابتدای سال جاری ۲۳۰ پیشنهاد ارائه و بررسی شده و ۳۰ مورد نیز مصوب شده است.  
آمده ادامه داد: این پیشنهادها از سوی افراد مختلف از جمله کارکنان، شهروندان و نخبگان شهر ارائه و پس از تصویب در کارگروه تخصصی به حوزه‌های مرتبط برای اجرایی شدن ابلاغ می‌شود.  
مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم تصریح کرد: اجرایی کردن پیشنهادهای مصوب یک امتیاز مثبت برای هر حوزه تخصصی شهرداری قم محسوب می‌شود و در ارزیابی‌ها مدنظر قرار می‌گیرد.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcjaxev.uqetizsffu.html
نام شما
آدرس ايميل شما