سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
۳۵۴ بوستان شهری قم ایمن‌سازی شد/اتمام استانداردسازی مکان‌های بازی کودکان در بوستان‌ها تا پایان سال
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم با اشاره به ایمن‌سازی 354 بوستان شهری، از استاندارد شدن تمام بوستان‌ها و محل‌های بازی کودکان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سید مجتبی سبحانی ثابت در جلسه شورای سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم که با حضور دکتر سقائیان‌نژاد شهردار قم و اعضای شورای اسلامی شهر قم برگزار شد، اظهار داشت: با اقدامات انجام‌شده طی ۶ سال گذشته، شاهد توسعه قابل‌توجه فضای سبز شهری قم هستیم.


وی با اشاره به ایمن‌سازی محل‌های بازی در پارک‌ها و فضاهای سبز شهری، ابراز کرد: تا حدود زیادی از محل‌های بازی کودکان قم به‌صورت کامل ایمن‌سازی و استانداردشده‌اند و مابقی نیز تا پایان سال به مراکز ایمن برای بازی و گذران اوقات فراغت کودکان تبدیل خواهند شد.


رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم عنوان کرد: طی ۶ سال گذشته ۳۵۴ بوستان شهر قم به‌صورت کامل ایمن‌سازی شده و استانداردسازی تمام بوستان‌های شهری تا پایان سال به پایان می‌رسد.


به گفته وی، سیاست و رویه شهرداری قم در کاشت درختان باید به سمت درختان مثمری باشد که سازگار با اقلیم این شهر باشد تا خسارت‌های ناشی از سم‌پاشی، آفت و نگهداری به حداقل برسد.


سبحانی ثابت ادامه داد: در کنار توسعه کاشت درخت در عرصه‌های شهری قم، باید پیش‌بینی‌های لازم جهت آبیاری این عرصه‌ها نیز صورت بگیرد تا اقدامات انجام‌شده در سال‌های آینده با مخاطره همراه نشود.


رئیس کمیسیون خدمات شهری شهرداری قم یادآور شد: مجموعه مدیریت شهری قم باید زمینه و بستری در توسعه شهربازی‌ها و فضای سبز ایجاد کند که سرمایه‌گذاران نسبت به سود و منفعت خود از امر سرمایه‌گذاری اطمینان خاطر داشته باشد.***/ش


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها