پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
شروع عملیات عمرانی فاز پنج عمار یاسر در سال ۹۹
مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به توجه ویژه شهرداری به اجرای پروژه فاز 5 عمار یاسر از تلاش شهرداری برای تکمیل تملکات حدفاصل خیابان معلم تا ممتاز و شروع فاز عمرانی آن تا انتهای سال 99 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، مجید متین فر در گفت‌وگو با شهرنیوز، فاز ۵ عمار یاسر را یکی از بزرگترین پروژه‌های تملکی شهرداری خواند و اظهار داشت: این پروژه شامل حدفاصل خیابان معلم تا ریل راه‌آهن و اتصال ادامه عمار یاسر به میدان سپاه در منطقه چهار است.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم فاز ۵ عمار یاسر را پروژه‌ای با فضای کار بسیار گسترده خواند و تأکید کرد: در سالهای ۸۸ و ۸۹ شهرداری ۲۵۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت صرفاً برای اجرای این پروژه به فروش رساند اما در مورد روش اجرای این پروژه اختلاف‌نظر وجود داشت.

متین فر بابیان اینکه این پروژه که تا سال ۹۷ تقریباً متوقف‌شده بود از این زمان دوباره شتاب گرفته است، ادامه داد: از سال ۹۷ تا به امروز حدود ۷۰ ملک از معارض‌های این پروژه تخریب‌شده یا در آستانه تخریب است.

وی با اشاره به پیش‌بینی ادامه پروژه، تصریح کرد: تملک حدفاصل خیابان معلم تا ممتاز به مراحل پایانی رسیده و در روزهای آتی وارد فاز عملیاتی می‌شویم.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به اینکه پروژه هم به‌صورت تونل و هم روسطح ادامه پیدا می‌کند، افزود: پروژه فاز ۵ عماریاسر با عرض ۴۵ متر احداث خواهد شد.

متین فر با اشاره به چالش‌های بسیاری که در اجرای این پروژه وجود داشته است، عنوان کرد: بخشی از این وقفه هشت‌ساله در روند اجرای پروژه به این دلیل بوده است که اعتماد مردم جلب نشده بود و برای شروع دوباره نیاز به اعتمادسازی داشتیم تا مردم بدانند عزم شهرداری برای این پروژه جدی است.

وی تاکید کرد: سعی شده است این اعتماد در سال‌های گذشته جلب شود مردم امروز در شهرداری منطقه به‌عنوان سرمایه اجتماعی تلقی می‌شوند که اجرای هیچ پروژه‌ای بدون همراهی و کمک آنها محقق نخواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها