شنبه ۴ تير ۱۴۰۱
فرماندار قم:
گزارش کلیه اقدام‌ها باید به آگاهی شهروندان رسانده شود
فرماندار قم با اشاره به آمادگی کامل مجموعه‌های نظارتی، بازرسی و قضایی استان برای برخورد با موارد تخلف، گفت: گزارش کلیه اقدام‌ها باید به آگاهی شهروندان رسانده شود

 ،مرتضی حیدری عصر شنبه در گفتگو با خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی قم فوری اظهار داشت: باید تجهیزات پزشکی مقابله با ویروس کرونا به صورت گسترده در اختیار مردم قم قرار بگیرد و دستورالعمل های بهداشتی لازم نیز همراه آن توزیع شود.


وی همچنین مقابله با شایعه‌های مطرح شده در فضای مجازی در خصوص علل پیدایش بیماری فوق را نیز ضروری دانست، و بیان داشت: یکی از این شایعه ها، توزیع مرغ‌های فاسد و تاریخ مصرف گذشته است، که چنین چیزی صحت ندارد.


حیدری با اشاره به آمادگی کامل مجموعه‌های نظارتی، بازرسی و قضایی استان برای برخورد با موارد تخلف، گفت: گزارش کلیه اقدام‌ها باید به آگاهی شهروندان رسانده شود.


فرماندار قم همچنین با بیان اینکه باید شرایط مواجه با کرونا را مانند دیگر بیماری ها فراهم کنیم، گفت: هر چقدر امکانات بیشتری داشته باشیم، جنبه‌های روانی این بیماری در جامعه کمتر خواهد شد.


حیدری تبلیغات و آگاهی رسانی را بهترین شیوه برای مقابله دانست، و خاطرنشان کرد: تبلیغات در این خصوص در قم آثار و نتایج مثبتی را به همراه دارد، و با مدیریت صحیح می توانیم بتدریج خطر این بیماری را رفع کنیم.


فرماندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با اذعان به اینکه شیوع کرونا در قم اقتصاد این استان را به زمین می‌زند، گفت: تمام اقلام و محصول های تولیدی استان و همچنین هتل ها و مراکز اقامتی قم با خطر مواجه شده است، ولی ظرفیت‌های مقابله با این بیماری را داریم، به گونه ای که می‌توانیم تجهیزات لازم را نه فقط برای قم بلکه برای کل کشور تولید کنیم.


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها