تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۱۸
کد مطلب : 16807
مدیر منطقه دو شهرداری قم با تشریح اقدامات فنی و عمرانی در سطح منطقه گفت: قرارداد احداث 15 ایستگاه سبز در منطقه دو منعقدشده و پروژه در مرحله اجرا قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سیدرضا حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره پروژه‌های پیش‌بینی‌شده در سال جاری اظهار کرد: تعمیر و تجهیز و احداث ایستگاه‌های سبز ازجمله پروژه‌های اجرایی مصوب در سال جاری است.
وی  از احداث 15 ایستگاه سبز در سال جاری خبر داد و افزود: ایستگاه‌های اتوبوس قسمتی از مبلمان شهری بوده و زندگی جمعی از شهروندان در آن‌ها جریان دارد.
مدیر منطقه دو شهرداری قم تصریح کرد: قرارداد احداث ایستگاه‌های سبز منعقدشده و پیمانکار مربوطه تعیین‌شده و پروژه در مرحله اجرایی است.
وی اقدامات فنی و عمرانی در سطح منطقه را مورد توجه قرارداد و گفت: اجرای اصلاح هندسی در ابتدای خیابان شهید سامانلو و شاهد با اعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد ريال و تقاطع 60 متری توحید و بلوار بنی فضل با وجود معضلات در حوزه اجتماعی و مردمی اجرا و بازگشایی شد.
حسینی اضافه کرد: احداث ایستگاه آتش‌نشانی در خیابان قمرود شمالی، احداث زیرگذر پاسداران به‌منظور اتصال پاسداران شرقی به بلوار امام رضا(ع)، احداث ساختمان‌های داخل بوستان‌های سطح منطقه، توزیع15 هزار تن آسفالت با اعتباری بالغ‌بر 300 میلیارد ریال، احداث 3 زمین ورزشی روباز، حفر چاه‌های جذبی، محوطه‌سازی یادمان شهدا در بوستان گل‌ها و... ازجمله پروژه‌های فنی در سطح منطقه است.
وی از پروژه لوله‌گذاری از بلوار بنی فضل تا میدان امام حسین(ع) و اتصال به شبکه آب و فاضلاب خبر داد و بیان کرد: به‌منظور کاهش آب‌های سطحی و انتقال آن به رودخانه، فاز دوم لوله‌گذاری و اتصال به شبکه آب و فاضلاب در بلوار جمهوری اسلامی با پیشرفت 50 درصدی در مرحله اجرا است.
مدیر منطقه دو شهرداری قم درخصوص طرح نهضت پیاده‌روسازی متذکر شد: پیاده‌روهای خیابان جوادالائمه(ع)، خیابان سواران، خیابان دو طفلان مسلم و اطراف میدان امام حسین (ع) در جهت طرح نهضت پیاده‌روسازی در منطقه و بهبود شرایط  تردد شهروندان در سطح منطقه آغازشده است.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcbzwb8.rhb0gpiuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما