تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۲۱
کد مطلب : 16560
رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم گفت: ارزش ریالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری که برای آن‌ها قرارداد بسته شده و در حال اجرا است، حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری علی رمضانی در گفت وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به فعال بودن ۱۵ پروژه سرمایه‌گذاری مرتبط با شهرداری قم اظهار کرد: ارزش ریالی این پروژه‌ها به قیمت سال گذشته بالغ بر ۲۰ هزار میلیارد تومان است.
 وی با اشاره به دلایل طولانی شدن برخی پروژه‌ها افزود: اهرم فشار برای پیشبرد پروژه‌ها قراردادی است که بسته می‌شود، اما وقتی شرایط اقتصادی به هم می‌ریزد نمی‌توان پایان پروژه را پیش بینی کرد.
 رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم اثرگذاری وضعیت اقتصادی بر رکود یا فعال بودن پروژه‌های سرمایه‌گذاری را مورد توجه قرارداد و خاطرنشان کرد: سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم تلاش بر تعامل با سرمایه‌گذار دارد و تلاش می‌کند مهلت داده و توافقات جدید ایجاد کند تا پروژه تمام شود.
 رمضانی در خصوص تکمیل پروژه‌های بلوار پیامبر اعظم (ص) تاکید کرد: زمانی که بلوار پیامبر اعظم (ص) طراحی و وارد فاز اجرا شد روی کاغذ همه چیز بسیار دقیق دیده شده بود، اما بعضی چالش‌های قدیمی مانند نبود زیرساخت‌هایی از قبیل آب و برق مشکلاتی ایجاد کرد.
 وی ادامه داد: برای تکمیل زیرساخت‌های این بلوار پیگیری‌های بسیاری صورت گرفته و انجام این کار ارزش افزوده خوبی برای پروژه‌های سرمایه گذاری بلوار پیامبر اعظم ایجاد خواهد کرد.
 رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم با اشاره به نیاز شهر قم برای توسعه زیرساخت‌های اقامتی گفت: در بلوار پیامبر اعظم (ص) سه پروژه اقامتی فعال وجود دارد که شامل هتل پنج ستاره و مجموعه‌های اقامتی مرتبط با نیروهای مسلح است.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdchvmnz.23n--dftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما