تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۳۲
کد مطلب : 16548
مدیر منطقه یک شهرداری قم گفت: 4 لکه پارکینگ و فضای سبز در پروژه دروازه ری پیش‌بینی‌شده و در حال تملک آن هستیم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری محمدحسین علی‌اکبری امروز در جلسه قرارگاه پروژه‌های شهرداری قم، آخرین وضعیت پروژه بازآفرینی محله دروازه ری را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: روند تملک و آزادسازی املاک در مسیر با قدرت در حال انجام و پیگیری است.
وی با بیان اینکه اجرای تقاطع همسطح و جابجایی پست برق در حال اجرایی شدن است، افزود: 4 لکه پارکینگ و فضای سبز در پروژه دروازه ری پیش‌بینی‌شده و در حال تملک آن هستیم.
مدیر منطقه یک شهرداری قم از بازسازی بقعه شیخ اباصلت و آب‌انبار در خیابان دروازه ری خبر داد و خاطرنشان کرد: بوستان شهید شفیعی در این خیابان نیز بازسازی و بهسازی می‌شود.
وی وضعیت احداث خیابان 16 متری پیرامون چهل اختران را مورد توجه قرار داد و گفت: 48 پلاک و مستحدثات در مسیر اجرای این خیابان وجود دارد که در فاز نخست، تملک 20 زمین دارای سند شش‌دانگ در دستور کار قرار داشته که تاکنون برای 10 پلاک تشکیل پرونده و 5 پلاک نیز در مسیر ارزیابی قرار دارد.
علی‌اکبری با تأکید بر انجام تملکات احداث مسیر دسترسی تونل غدیر تصریح کرد: تاکنون 2 پلاک برای اجرای این پروژه آزادسازی شده و 4 پلاک باقیمانده نیز در مسیر تعیین تکلیف است.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcdjk0f.yt09o6a22y.html
نام شما
آدرس ايميل شما