تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۵۸
کد مطلب : 16327
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: نسبت بودجه عمرانی به جاری شهرداری قم نشان از چابکی شهرداری قم دارد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مسعود محمدی در حاشیه هفتاد و یکمین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای شورا‌های اسلامی شهر‌های مرکز استان که به میزبانی شهر مقدس قم درحال برگزاری است، اظهار کرد: برخی مشکلات کلانشهر‌ها مشترک است و این اشتراک نشان دهنده این بوده که مدیریت شهری و شورا‌ها به تنهایی نتوانستند این مشکلات را حل کنند.
وی با اشاره به اینکه ازجمله این مشکلات می‌توان به زمین‌های قولنامه‌ای، درآمد‌های پایدار، تمدید تبصره ۶ و...  اشاره کرد، افزود: زمانی که این مشکلات به صورت مکتوب و مشترک ارسال می‌شود، اثرگذاری بیشتری در مجلس و دولت دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه برای نظم، توسعه بصری، زیباسازی و آرامش شهری قم فکر شده است، عنوان کرد: همچنین توسعه شهر قم در مباحث عمرانی نیز رقم خورده است.
وی با اشاره به اینکه علت اصلی پیشرفت قم ثبات در مدیریت شهری و وجود مدیر کارآمد و سلامت است، خاطرنشان کرد: همچنین نسبت بودجه عمرانی به جاری شهرداری قم نشان از چابکی شهرداری قم دارد.
محمدی با تاکید بر اینکه دولت و بدنه سرمایه‌گذار به تنهایی نمی‌توانند در بحث جهش تولید اقداماتی داشته باشند، تصریح کرد: شورا‌ها، مدیریت شهری و سرمایه‌گذار‌ها در این راستا می‌توانند نقش آفرینی داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه سرمایه‌های مدیریت شهری در این عرصه زمین و صدور پروانه است، یادآور شد: این پتانسیل مدیریت شهری برای جذب سرمایه‌گذار و تحقق شعار سال اثرگذار است.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdciypaz.t1aqr2bcct.html
نام شما
آدرس ايميل شما