تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۵۳
کد مطلب : 16265
نخستین نشست هم‌اندیشی با مدیران عامل سازمان‌های شهرداری قم توسط اداره کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری با اولویت انضباط مالی و لزوم رعایت اصول و ضوابط حسابداری و حسابرسی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مجید فتح الهی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی با مدیران عامل سازمان‌های شهرداری قم توسط اداره کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری اظهار داشت: این نشست با اولویت انضباط مالی و لزوم رعایت اصول و ضوابط حسابداری و حسابرسی برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: در راستای رسیدن به اهداف تبیین شده در اجرای ماده 44 آیین‌نامه مالی شهرداری‌ها، با هماهنگی اداره کل حسابرسی و امور مجامع، حسابرس مستقل و منتخب شورای اسلامی شهر جهت حسابرسی صورت‌های مالی 1402 در سازمان‌های تابعه شهرداری قم مستقر شد.
سرپرست اداره کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری قم یکی دیگر از اقدامات همزمان با برگزاری این نشست هم‌اندیشی را استقرار و بهره‌برداری عملیاتی از برنامه یکپارچه نرم‌افزار جامع مالی برای کلیه سازمان‌ها از ابتدای سال جاری دانست.
وی همچنین اضافه کرد: سیاست‌های کلی و برنامه‌ریزی عملیات حسابرسی و تهیه گزارشات حسابرسی سال 1402، در جلسه مشترک با موسسه حسابرسی منتخب شورای اسلامی شهر تبیین شد.
فتح الهی از بستن حساب‌های مالی سازمان‌ها تا پیش از پایان اردیبهشت‌ماه خبر داد و افزود: در راستای عمل به ماده 24 آیین مامه مالی شهرداری‌ها، تمهیدات لازم جهت بستن کلیه حساب‌های مالی 1402 تا 15 اردیبهشت‌ماه سال جاری صورت گرفت.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcji8ev.uqemmzsffu.html
نام شما
آدرس ايميل شما