تاریخ انتشار :جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۳
کد مطلب : 16250
رئیس کمیسیون زنان و خانواده شورای اسلامی شهر قم با اشاره به برگزاری نخستین رویداد فناورانه مدیریت شهری و فرهنگ شهروندی، گفت: این رویکردها در مدیریت شهری سبب توسعه و تعالی بیشتر می‌شود و انگیزه جوانان متخصص شهر قطعاً به رشد شهر کمک خواهد کرد.
اهمیت و نقش رویدادهای فناورانه در پیشبرد طرح‌های مدیریت شهری در قم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری نرجس نیازمند با اشاره به برگزاری نخستین رویداد فناورانه مدیریت شهری و فرهنگ شهروندی در دانشگاه قم اظهار کرد:  در این دوره از مسابقات شاهد برگزاری رویدادی تخصصی و با ویژگی‌های مدیریت شهری و فرهنگ شهروندی با توجه به نیازهای اساسی شهرها و به‌ویژه شهر قم هستیم.
وی با بیان اینکه رویکردهای مختلف و متنوعی را با موضوعات کاربردی در این رویداد شاهد هستیم، مطرح کرد: این دوره نسبت به بسیاری از رویدادهای هم‌سطح از سطح برنامه‌ای به نسبت بالایی برخوردار بوده و ایده‌های جدید و به‌روزی ارائه‌شده است.
رئیس کمیسیون زنان و خانواده شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: شهرداری قم با حمایت از رویدادهای برتر در پیشبرد و مدیریت بهتر شهر به‌ویژه در حوزه فرهنگ شهروندی متناسب با نیازهای اقدام خواهد کرد.
وی با تأکید بر اینکه معماری و عمران، فرهنگی، خانواده و ورزشی از ایده‌های شاخص در این دوره رویداد به شمار می‌رود، مطرح کرد: این رویکردها در مدیریت شهری سبب توسعه و تعالی بیشتر می‌شود و انگیزه جوانان متخصص شهر قطعاً به رشد شهر کمک خواهد کرد.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcdzx0f.yt09k6a22y.html
نام شما
آدرس ايميل شما