تاریخ انتشار :شنبه ۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۲۸
کد مطلب : 15767
مدیر منطقه یک شهرداری قم گفت: با انجام بخشی از تملکات خیابان شهدای دروازه ری، عملیات جدول‌گذاری این خیابان آغاز شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر منطقه یک شهرداری قم، محمدحسین علی اکبری با اشاره به اولویت اجرای پروژه ساماندهی محله دروازه ری در سال ۱۴۰۳ اظهار کرد: در این پروژه ۸۸ ملک توسط شهرداری قم تملک خواهد شد که اکنون کار تملک ۳۴ ملک به پایان رسیده است.
وی با اشاره به مذاکره برای تملک ۳۳ ملک دیگر افزود: ریزدانه بودن، مشکلات مالکیتی و نبود امکان برای استفاده از ظرفیت اراضی ۴۸ هکتاری موجب شده که کار تملک در این محور غالباً نقدی انجام شود.
مدیر منطقه یک شهرداری قم با بیان اینکه با فاصله کمی از تکمیل تملکات، اقدامات عمرانی پروژه نیز تکمیل خواهد شد تصریح کرد: در حال حاضر پس از تملک املاک دارای اولویت امکان شروع بهسازی خیابان میسر شده است.
علی اکبری ادامه داد: اجرای پروژه در روزهای آغازین سال همزمان با ماه مبارک رمضان در یکی از قدیمی‌ترین و پرترددترین معابر منطقه با مشکلات متعدد کار با سرعت قابل قبولی در حال انجام است.
وی گفت: برنامه اجرایی در این خیابان با تمام توان در دستور کار منطقه قرار گرفته است که شامل تملک، جدول گذاری و آسفالت خیابان، ایجاد باغچه‌های فضای سبز در حاشیه معابر می‌شود.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcfeedy.w6dtvagiiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما