تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۷
کد مطلب : 14336
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تقدیر از اقدامات انجام‌شده در حوزه مدیریت پسماند گفت: زیرساخت‌های مناسبی در حوزه مدیریت پسماند تهیه‌شده و ضروری است هوشمندانه از ظرفیت‌های موجود بهره‌برداری کنیم.
تقدیر از اقدامات انجام‌شده در حوزه مدیریت پسماند قم/ضرورت اتخاذ تصمیمات حوزه پسماند برای چشم‌اندازهای 20 ساله
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم، ابراهیم معتمدی در بازدید اعضای کارگروه مدیریت پسماند از مجتمع پردازش پسماند البرز و چاله‌های آجرپزی اطراف شهر قم اظهار داشت: این بازدید که از سایت کوره‌پزی‌ها در محدوده جمکران صورت گرفت با هدف برنامه‌ریزی و ساماندهی این محدوده جهت تخلیه پسماندهای عمرانی ساختمانی انجام شد.
وی ادامه داد: هم‌افزایی ظرفیت مجموعه مدیریت شهری و استان به‌منظور ساماندهی گاراژهای ضایعاتی و واگذاری زمین به سایت البرز در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت .
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت : لازم است در حوزه مدیریت استان تصمیماتی برای مدیریت پسماند در چشم‌انداز 20 ساله گرفته شود .
معتمدی با تقدیر از اقدامات انجام‌شده در حوزه مدیریت پسماند افزود: زیرساخت‌های مناسبی در حوزه مدیریت پسماند تهیه‌شده و ضروری است هوشمندانه از ظرفیت‌های موجود بهره‌برداری کنیم.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcg3w9q.ak9tw4prra.html
نام شما
آدرس ايميل شما