تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۰
کد مطلب : 14321
اصحاب رسانه استان قم روز یکشنبه با برگزاری تجمعی ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی یاد و خاطره خبرنگاران شهید غزه را گرامی داشتند.
اصحاب رسانه قم یاد شهدای خبرنگار غزه را گرامی داشتند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری این تجمع در گلزار شهدای علی ابن جعفر(ع) قم و در جوار مزار سردار شهید مهدی زین الدین فرمانده لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب (ع) در دوران دفاع مقدس و برادرش مجید زین الدین با حضور خبرنگاران قم و جمعی از مسوولان استان از جمله احمد حاجی زاده معاون سیاسی و امنیتی استاندار و امیر علی عمو زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد.
شرکت کنندگان در این تجمع با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جنایت های ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس در غزه را محکوم کردند.
اصحاب رسانه قم یاد شهدای خبرنگار غزه را گرامی داشتند
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم در این تجمع گفت: باید بدانیم سیره و سبک شهدا چه بود و بالاترین سرمایه انسان که جان است را شهدا ایثارگرانه فدا کردند تا از اسلام و نظام اسلامی دفاع کنند.
حاجی زاده افزود: شهدای کشورمان تبعیت از ولایت و ولایت پذیری داشتند و هر چه امام راحل می‌گفتند به تمام معنا عمل می‌کردند.
وی تاکید کرد: امروز در جوار مزار شهدا باید پیمان ببندیم با تمام وجود زیر سایه رهبری نظام اسلامی‌ باشیم که این‌ نظام مرز ندارد و مرز آن جهان اسلام است و به فرموده مقام معظم رهبری باید در راه حق گام برداریم.
اصحاب رسانه قم یاد شهدای خبرنگار غزه را گرامی داشتند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم نیز در این تجمع گفت: خبرنگاران پیام حق را انعکاس می‌دهند و خبرنگاران غزه در همین راه مظلومانه به شهادت رسیدند
عموزاده افزود: از خانه مطبوعات و بسیج رسانه قم که این تجمع را برای محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی و گرامیداشت یاد خبرنگاران شهید غزه برپا کردند تقدیر می‌کنم.
خبرنگاران قمی در پایان این تجمع بیانیه‌ای قرائت کردند که در آن شهادت ۵۰ نفر از اصحاب رسانه فلسطین محکوم شده‌است.
در این بیانیه آمده است: عملیات بزرگ طوفان الاقصی که عکس العمل سالها جنایت علیه ملت مظلوم فلسطین بود پوشالی بودن هیمنه رژیم صهیونیستی را ثابت و علاوه بر آن که موجب بروز ترس و وحشت در اردوگاه استکبار جهانی شد، مصداق عینی کلام الهی «إِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنْکَبُوتِ» نیز گردید.
بیانیه حاکیست: در این میان تلاش رژیم کودک کش صهیونیستی برای شکستن قلم و قدم راویان شجاع حوزه مقاومت که به منظور ممانعت از انتشار اخبار و تصاویر این نسل کشی گسترده صورت می گیرد خود دلیلی بر وقوع یک جنایت خوفناک و قتل عام فجیع علیه بشریت است که در کمال ناباوری در میان سکوت مدعیان صلح و آزادی و عدالت در جوامع جهانی صورت می‌پذیرد.
در ادامه بیانیه اضافه شده‌است: در کمال تاسف ، تا امروز در کنار شهادت بالغ بر ۱۱ هزار نفر از ساکنان باریکه غزه از کودک و نوجوان و زن و مرد سالخورده، ۵۰ نفر از خبرنگاران مظلوم به همراه خانه و خانواده های آنان نیز هدف کینه نظامیان جنایتکار اسرائیلی قرار گرفته که این گردهمایی به یاد آنان و محکومیت این کشتار بزرگ و حمایت از اصحاب قلم جبهه مقاومت است.
بیانیه حاکیست: اصحاب رسانه شهر کریمه اهل بیت(ع) در ایامی که مصادف با سالگرد شهادت سردار خیبر و برادر رزمنده‌اش بوده و در کنار مزار نورانی آنان و صدها لاله پرپر شده ، از درگاه خداوند متعال آرزوی علو درجات برای ارواح پاک شهدای غزه و اصحاب شهید رسانه را داشته و متعهد می‌گردند رسالت بزرگ خبری و راه شهدای مظلوم جبهه مقاومت و خبرنگاران شهید را ادامه دهند.
بیانیه افزوده است: خبرنگاران و فعالان رسانه تردیدی ندارند که جهانیان در برابر یک آزمون بزرگ قرار داشته و آنچه از سکوت مجامع مدعی حقوق بشر و سران کشورهای خائن عربی مشاهده می شود در برگ برگ تاریخ و به همت اصحاب قلم ثبت و سندی دیگر برای اثبات پوچ بودن ادعاهای واهی جبهه استکبار جهانی خواهد شد.
 

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdca6en6.49nyu15kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما