تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۷
کد مطلب : 14312
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قم:

ورودی‌های شهر قم سبز می‌شود

مدیرعامل سازمان سیما، ‎منظر و فضای سبز شهری شهرداری قم گفت: سازمان سیما، ‎منظر آمادگی لازم در راستای ساماندهی و زیباسازی ورودی‌های شهر قم را دارد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری پیام جو‎ادیان در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز در ورودی‌های شهر اظهار داشت: در سال‌های گذشته برنامه‌های جامعی برای ورودی‌های شهر قم طراحی‌شده که از اجزای مختلفی تشکیل‌شده است.
 مدیرعامل سیما، ‎منظر و فضای سبز شهری شهرداری قم افزود: پروژه فضای سبز و سیما منظر در ورودی‌های تهران، جعفریه، جاده اراک، جاده اصفهان و جاده کاشان طراحی و در حال اجرا است.
وی در خصوص ورودی از سمت تهران تصریح کرد: مجوز عملیات در محدوده حریم داخل شهری صادر شده و طراحی فضای سبز این ورودی و قبل از عوارضی به عهده اداره کل راه و شهر‎سازی است.
 جوادیان ادامه داد: مطابق قانون بزرگراه‌ها و اتوبان‌ها، ایجاد فضای سبز خارج از حریم داخل شهری به عهده اداره کل راه و شهر‎سازی است و شهرداری اجازه کاشت ندارد.
 وی با اشاره به مطالبه ایجاد شده برای ساماندهی ورودی‌های شهر قم خاطرنشان کرد: در این عرصه چند دستگاه دخیل بوده و باید کنار هم به ایفای نقش بپردازند.


انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcauen6.49ny615kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما