تاریخ انتشار :سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۲
کد مطلب : 13548
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از نصب دوربین‌های ثبت تخلف در مسیر اتوبوس تندروی بلوار آیت‌الله بروجردی خبر داد و گفت: علت این اقدام کاهش تصادفات بوده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری رضا خانه‌زاد یزدی با اشاره به علت بسته شدن مسیر اتوبوس تندروی بلوار آیت‌الله بروجردی اظهار داشت: این مسیر برای افزایش ایمنی و امکان اعمال قانون بسته‌شده است.  
وی رعایت نکردن شهروندان در استفاده از این مسیر را یکی از عوامل بسته‌شده مسیر اعلام کرد و افزود: در زمان بازگشایی این مسیر شهروندان به‌خصوص در ساعت‌های پایانی شب از این مسیر با سرعت‌بالا تردد می‌کردند که باعث ایجاد تصادفات سنگین در این مسیر شده بود.  
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم تصریح کرد: با توجه مشکلاتی که در زمان بازگشایی مسیر اتوبوس تندروی بلوار آیت‌الله بروجردی ایجاد شد مذاکراتی با پلیس راهور برای ثبت تخلف و اعمال قانون برای متخلفان این مسیر داشته و تصمیمات راهبردی اتخاذ شده است.  
خانه‌زاد یزدی از نصب دوربین‌های مسیر اتوبوس تندرو بلوار آیت‌الله بروجردی در چند هفته آینده خبر داد و گفت: دوربین‌های فعلی امکان پوشش دهی کامل مسیر را نداشتند بر اساس همین مهم دوربین‌های جدیدی خریداری‌شده و تا چند هفته آینده کد گرفته و فعال و امکان ثبت تخلف و اعمال قانون فراهم خواهد شد.  
وی تأکید کرد: احداث این مسیر نیز برای جلوگیری از عدم خسارت به زیرساخت دو طرف مسیر در زمان بارندگی در کمترین زمان اجرا و مسیر به بهره‌برداری رسید اما عدم رعایت شهروندان در تردد از این مسیر باعث بسته شدن راه و مشکلات زیادی شد.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcaamn6.49ney15kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما