تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۴
کد مطلب : 13420
دکتر پرهام معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم با اعلام این خبر گفت : طی حکمی از سوی وزیر بهداشت با راه‌اندازی رشته پرتوشناسی در مقطع کارشناسی پیوسته با ظرفیت 20 دانشجو از بهمن‌ماه سال تحصیلی 1403_1402 موافقت به عمل آمد.
اخذ مجوز راه‌اندازی رشته پرتوشناسی در دانشگاه علوم پزشکی قم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر محمود پرهام در گفت‌وگویی از اخذ مجوز راه‌اندازی رشته پرتوشناسی در این دانشگاه خبر داد و گفت: طی حکمی از سوی وزیر بهداشت با راه‌اندازی رشته پرتوشناسی در مقطع کارشناسی پیوسته با ظرفیت 20 دانشجو موافقت به عمل آمد.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان جذب دانشجویان رشته پرتوشناسی از بهمن‌ماه سال تحصیلی 1403_1402 افزود: این دانشجویان در مقطع روزانه در دانشکده پیراپزشکی مشغول به تحصیل خواهند شد.
وی ادامه داد: سه تن از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه و همچنین اساتید مرتبط به این رشته پرتو شناسی گروه‌های دیگر به تدریس این رشته تحصیلی خواهند پرداخت؛ همچنین از اساتید مدعو دانشگاه‌های دیگر نیز در راستای ارائه هر چه‌بهتر مطالب علمی و آموزشی و مهارت‌های رشته پرتوشناسی به دانشجویان بهره خواهیم گرفت.
دکتر پرهام در پایان خاطرنشان کرد: به‌طورکلی جذب دانشجویان بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت به‌صورت روزانه، ظرفیت مازاد و پردیس بین‌الملل در دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام می‌پذیرد که در رشته تحصیلی پرتوشناسی نیز که در سال جاری برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی قم پذیرش دانشجو خواهیم داشت، به‌صورت روزانه این کار انجام می شود.
انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcjyxev.uqet8zsffu.html
نام شما
آدرس ايميل شما