تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۰
کد مطلب : 12206
مدیر منطقه پنج شهرداری قم گفت: با توجه به تعطیلات چندروزه نیمه خرداد، همه عوامل و تجهیزات خدمات شهری، فضای سبز، تخلفات شهری و... منطقه 5 در آماده‌باش کامل هستند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری زین‌العابدین قراچورلوی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به فرارسیدن 14 و 15 خرداد و اقدامات منطقه 5 شهرداری قم اظهار داشت: با توجه به تعطیلات چندروزه نیمه خرداد، همه عوامل و تجهیزات خدمات شهری، فضای سبز، تخلفات شهری و... منطقه 5 در آماده‌باش کامل هستند.
وی از آماده‌سازی پارکینگ‌های یاوران مهدی(عج)، پارکینگ‌های ۳ و ۴ و همچنین پارکینگ آل یاسین خبر داد و گفت: اقدامات مختلفی در اطراف مسجد مقدس جمکران به‌منظور خدمت‌رسانی به مسافران و زائران انجام‌شده است که افزایش و بهبود روشنایی‌ها و بازگشایی و بهسازی سرویس‌های بهداشتی ازجمله اقدامات بوده است.
مدیر منطقه پنج شهرداری قم ضمن تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و گرامیداشت قیام خونین 15 خرداد، اقدامات در این زمینه را موردتوجه قرار داد و افزود: اهتزاز 150 عدد پرچم، نصب 80 بنر رحلت امام راحل و قیام 15 خرداد و فضاسازی بلوار پیامبر اعظم(ص) ازجمله این فعالیت‌های بوده است.
وی با بیان اینکه در هر شیفت 45 نفر از عوامل منطقه 5 در آماده‌باش و مشغول ارائه خدمات هستند، مطرح کرد: امیدواریم با آمادگی کامل ماشین‌آلات و عوامل انسانی بتوانیم خدمتگزاران خوبی به زائران مسجد مقدس جمکران باشیم.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcaiun6.49nuw15kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما