تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰
کد مطلب : 11347
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم از مردم و شهروندان درخواست کرد با توجه به حجم بالای مراجعه به آرامستان بهشت معصومه(س) برای مراسم پنجشنبه آخر سال و زیارت قبور اموات، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سید سیف‌الدین موسوی نیارکی با اشاره به در پیش بودن پنجشنبه پایان سال اظهار داشت: به‌تازگی جلسه‌ای با حضور نمایندگان پلیس راهور،‌ نیروی انتظامی، اورژانس، ستاد تخلفات شهری، مدیریت بحران، تاکسیرانی، اتوبوس‌رانی و آتش‌نشانی برگزار شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل حضور مردم بر سر قبور در بهشت معصومه(س) اندیشیده شود.
وی با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد ۶۰ دستگاه اتوبوس از سه‌نقطه شهر مردم را به بهشت معصومه(س) منتقل کنند ابراز کرد: این سه‌نقطه شامل میدان مطهری، میدان نبوت و شهر قائم است.
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم خاطرنشان کرد: ۱۰۰ دستگاه تاکسی گردشی نیز به مسیرهای منتهی به بهشت معصومه(س) قم اضافه و مقرر شده است تا مسیری مشخص شود که وسایل نقلیه عمومی تردد داشته باشند و از مسیر عمومی جدا باشد.
وی ادامه داد: هم‌چنین مقرر شده عوامل اورژانس و آتش‌نشانی در بهشت معصومه (س)حضور داشته باشند تا اگر حادثه‌ای اتفاق افتاد، کمک‌رسانی با سرعت بیشتری انجام شود.
موسوی نیارکی با تأکید بر اینکه نیروهای پلیس راهور نیز در بهشت معصومه(س) مستقر می‌شوند تا هدایت مسیر پارک خودروها به‌گونه‌ای باشد که مانع تردد نشود، گفت: مردم حتماً در مراجعه به آرامستان ها، موارد بهداشتی را بیش‌ازپیش رعایت کنند و نیز حداقل زمان را بر سر قبور بگذرانند تا امکان سرویس‌دهی برای همه مردم مهیا باشد.
انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcfemdy.w6dyjagiiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما