تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰
کد مطلب : 11327
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم از مردم این شهر درخواست کرد با توجه به حجم بالای مراجعه به بهشت معصومه قم برای مراسم پنجشنبه آخر سال و زیارت قبور اموات، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.
قمی ها برای زیارت قبور در پنجشنبه آخر سال از وسایل عمومی استفاده کنند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سید سیف الدین موسوی نیارکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بتازگی جلسه ای با حضور نمایندگان پلیس راهور،‌ نیروی انتظامی، اورژانس، ستاد تخلفات شهری، مدیریت بحران، تاکسیرانی، اتوبوسرانی و آتش نشانی برگزار شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل حضور مردم بر سر قبور در بهشت معصومه اندیشیده شود.
وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد ۶۰ دستگاه اتوبوس از سه نقطه شهر مردم را به بهشت معصومه منتقل کنند که این سه نقطه شامل میدان مطهری، میدان نبوت و شهر قائم است.
وی بیان کرد: ۱۰۰ دستگاه تاکسی گردشی نیز به مسیرهای منتهی به بهشت معصومه قم اضافه و مقرر شده است تا مسیری مشخص شود که وسایل نقلیه عمومی تردد داشته باشند و از مسیر عمومی جدا باشد.
موسوی نیارکی افزود: هم چنین مقرر شده است عوامل اورژانس و آتش نشانی در بهشت معصومه حضور داشته باشند تا اگر حادثه ای اتفاق افتاد کمک رسانی با سرعت بیشتری انجام شود.
وی بیان کرد: نیروهای پلیس راهور نیز در بهشت معصومه مستقر می شوند تا هدایت مسیر پارک خودرو ها به گونه ای باشد که مانع تردد نشود.
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم افزود: مردم حتما در مراجعه به آرامستان ها، موارد بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند و نیز حداقل زمان را بر سر قبور بگذرانند تا امکان سرویس دهی برای همه مردم مهیا باشد.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcd5s0f.yt0fx6a22y.html
نام شما
آدرس ايميل شما