تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵
کد مطلب : 10786
ما مشکلات را درک می کنیم و از مشکلات مردم بسیار ناراحت هستیم اما عده ای هم به فکر ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب هستند ما نباید مردم را ناامید کنیم مسئولان محترم با تلاش و جدیّت و صداقت کار کنند تا مردم امیدوار باشند. امروز دشمنان تمام سعی‌شان ناامید کردن مردم است.
باید ثمر اقدامات دولت در رفاه و گشایش اقتصادی زندگی مردم نمایان و محسوس باشد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری حضرت آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار با احمد وحیدی؛ وزیر کشور که در دفتر معظم له در قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت حفظ نظام اسلامی و خدمت رسانی به مردم خاطر نشان کردند: بنده همانطور که امام فرمودند حفظ نظام را واجب می دانم منتهی عامل اصلی حفظ نظام مردم هستند. امام (رحمت الله علیه) همواره عنایت ویژه ای به مردم داشت و از کلمات ایشان است که برای حفظ نظام باید به مردم خدمت کرد و از عواملی که این نظام را بوجود آوردند حراست نمود. امام راحل فرمودند: تا زمانی که ظلم و تبعیض، فقر و جهل در جامعه ما باشد کار ما تمام نشده است و انقلاب به اهداف خود نرسیده است.
این مرجع تقلید در ادامه با انتقاد از شیوه برخی از مسئولین پشت میز نشین، افزودند: با پشت میز نشستن گره ای از کار مردم باز نمی شود بلکه باید مسئولان امر در دسترس مردم باشند و از نزدیک با مردم در ارتباط باشند. بنده در اولین دیدار با جناب آقای رئیسی به ایشان گفتم اصل و اساس کارها باید توجه به مردم و حل مشکلات آنها باشد و باید ثمر اقدامات شما در رفاه و گشایش اقتصادی زندگی مردم نمایان و محسوس باشد. امروز مردم واقعاً در سختی هستند و باید مشکلات آنها را حل کرد البته مردم خدمات را هم می ببینند، ولی باید نتیجه داشته باشد مردم باید نتیجه کارها را در سفره خود ببینند.
معظم له توجه به بیت المال و استفاده از نیروهای کارآمد را عامل مهمی در حل مشکلات دانسته و فرمودند: باید کرامت مردم حفظ شود برای رونق تولید و اشتغال زایی و رفع موانع باید تمام ظرفیت ها را بکارگرفت باید کاری کرد که مردم دستشان در جیب خودشان باشد و عزت و کرامت آنها حفظ شود.
استاد خارج فقه حوزه علمیه قم بیان کردند: شما در میدان وسیعی قدم گذاشته اید و باید در این راه محکم گام بردارید تا ارزش پول ملی تقویت شود.
حضرت آیت الله نوری همدانی در ادامه با بیان توطئه های استکبار و بدخواهان نظام از آغاز پیروزی انقلاب اظهار داشتند: روزی نیست که استکبار در جهان دست به جنایت نزده باشد. ما باید به شکلی گام برداریم که دشمنان جرأت اقدام و توطئه علیه ما را نداشته باشند در کنار این باید موضوعات فرهنگی و ایجاد زمینه های رشد و تعالی جامعه و برداشتن فشار اقتصادی از روی دوش مردم و توجه به اصلاح ساختار اقتصادی از اولیت های مسئولین باشد.
معظم له فرمودند: ما مشکلات را درک می کنیم و از مشکلات مردم بسیار ناراحت هستیم، اما عده ای هم به فکر ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب هستند ما نباید مردم را ناامید کنیم مسئولان با تلاش و جدیت و صداقت کار کنند تا مردم امیدوار باشند. امروز دشمنان تمام سعی شان نا امید کردن مردم است.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcb0zb8.rhbgwpiuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما