تاریخ انتشار :دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب : 452
قم فوری:
 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، دختران موسسه مهرورزان معین وابسته به سازمان بهزیستی در انتهای خیابان الوند در شروع سال تحصیلی جدید شان برای ساعتی میزبان عادل فردوسی پور بودند.

فاطمه پاقلعه نژاد:اول مهر و یک روز ویژه برای عادل فردوسی پور . مجری 90 به جمع دخترانی رفت که با دیدنش حسابی ذوق زده شدند. دخترانی که امید خانواده های شان هستند. آنها که نگهداری شان سخت است اما پرند از استعداد. آنها که به رغم محدودیت هایی که جبر فیزیکی برای شان ایجاد کرده ، دارند تلاش می کنند و می جنگند برای اینکه بگویند همیشه امید هست. 

دختران موسسه مهرورزان معین وابسته به سازمان بهزیستی در انتهای خیابان الوند برای ساعتی میزبان عادل فردوسی پور بودند در شروع سال تحصیلی جدید شان. آنها که در این مرکز حرفه و راز مبارزه با سختی ها را می آموزند و هنرمندانه با مشکلات شان می سازند. رویاهای شان را یک به یک مشق می کنند تا روزی شاید خیری به کمک شان بیاید و گره ای از مشکلات شان بگشاید.
عادل صبح اول مهرش را به آنها اختصاص داده بود و سعی کرد با تمام وجود شادشان کند. یک به یک به دیدارشان رفت. شاخه گلی هدیه شان داد و شنید از علایق فوتبالی شان. آنهایی که پرسپولیسی بودند ، آنهایی که خودش را می شناختند. دختری که می گفت:«می خواهم با عادل عکس بگیرم و برایم امضایی بگیرد. نمی شود تصویرمان را در تلویزیون پخش کند؟ داداشم خیلی 90 دوست دارد اما یا می خورد به اخبار و وسریال یا فوتبال ها این مشکل را دارند و نمی تواند ببیند. عادل تصویرم را پخش می کند که من را ببینند خانواده ام؟ خیلی برایش پیامک فرستاده ولی نمی دانم چرا هیچ وقت برنده نمی شود.»
این فقط یکی از آنها بود. یکی از 80 نفرشان. عادل هم سعی می کرد یخ شان را آب کند. می پرسید استقلالی هستید یا پرسپولیسی؟ پاسخ ها را می شنید و متناسب با علاقه شان به آنها گل می داد!
عادل که این روزها حسابی علی کریمی برایش خط و نشان کشیده از دختری که اسمش بود افسانه پرسید:«استقلالی هستی یا پرسپولیسی.
افسانه جواب داد:«پرسپولیسی» بلافاصله سئوال عادل این بود:«بازیکن مورد علاقه ات کدام شان است » و جوابی شنید که حسابی خندید. افسانه جواب داد:«علی کریمی!» دخترک بی توجه به همه این مناسبات فوتبالی ، داشت رویایش را می گفت رویای شیرین ملاقات با علی کریمی. حالا انتشار این خبر شاید باعث شود تا سئوال عدال ، افسانه را به رویایش برساند.
شاید علی کریمی هم برود تا بخشی دیگر از رویاهایی که این بچه ها روی درخت رویاهای شان آویزان کنند.

 

https://qomefori.ir/vdcebw8eijh8n.9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما