تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۰۳
کد مطلب : 16812
معاون شهردار قم: معاون فنی و عمرانی شهرداری قم در خصوص پروژه تقاطع محور فردوسی و بلوار صدوقی گفت: این پروژه تاکنون ۷۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و عملیات اجرایی آن با قوت ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری عباس حلوایی‌زاده در گفت وگو با خبرنگار شهرنیوز، در خصوص پروژه تقاطع غیرهمسطح محور فردوسی و بلوار صدوقی اظهار کرد: این پروژه تاکنون ۷۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و قرارداد آن بین سازمان توسعه و عمران و شهرداری قم منعقد شده است.  
وی افزود: پس از انحراف ترافیکی خیابان آیت الله صدوقی، در حال تکمیل سازه نگهبان قالب بندی پروژه و آرماتوربندی هستیم که تا پایان تیر قالب‌ها و آرماتور بندی به پایان برسد.  
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم عنوان کرد: در یکی از دهانه‌هایی که به سمت خیابان یاسمن قرار دارد، مرحله دوم بتن‌ریزی و اجرای عرشه را داریم که هفته دوم تیر انجام شد و سه دهنه دیگر تا زمان اتمام پروژه باقی مانده است.  
وی با بیان اینکه در حال حاضر عملیات قرنیز، اجرای شناژ و پیاده‌روسازی سمت خیابان فردوسی در حال انجام است، گفت: جدول‌گذاری روی عرشه و همزمان طراحی تابلو علائم ترافیکی و مسیرها به پایان رسیده و قرارداد با سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری منعقد شده است.  
حلوایی‌زاده ادامه داد: اسناد مناقصه روشنایی پل روگذر آماده شده است و طی ماه جاری پیمانکار مشخص می‌شود تا اقدامات لازم در این زمینه انجام گیرد.
 حلوایی‌زاده افزود: در تلاش هستیم که اقداماتی همچون عایق‌کاری، اجرای آسفالت، نصب تابلوها و علائم و روشنایی مسیر همزمان با اجرای مراحل پایانی پروژه پیش برود.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdchi6nz.23n-zdftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما