تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۱۴
کد مطلب : 16806
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافری شهرداری قم از آمادگی کامل این سازمان با توجه به آغاز پیک مسافرت‌های تابستان و خدمات‌رسانی مطلوب به مسافرین خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر سازمان پایانه‌های مسافری شهرداری قم، زین‌العابدین قراچورلوی با توجه به حضور چشمگیر مسافرین در این ایام و مناسبت‌های مذهبی که در این ایام پیک تابستانی قرار دارد، سازمان پایانه‌ها پیش‌بینی و تمهیدات لازم را جهت ارائه خدمات به مسافرین انجام داده است و علاوه بر حضور مسافرین از شهرهای مختلف، این سازمان میزبان زائرین از کشورهای همسایه اعم از عراق، هند و پاکستان و .... بوده که به‌صورت شبانه‌روزی خدمات‌رسانی می‌کنند.
وی افزود: در این ایام حدود 8000 نفر مسافر پیش‌بینی جابجایی از پایانه‌های این سازمان هستند که بیشترین آمار جابجایی در مسیرهای مشهد مقدس، تهران، تبریز و شهرهای شمالی کشور است.
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم ادامه داد: تمامی امکانات سازمان آماده خدمات‌رسانی بوده و از کلیه سرویس‌های سرمایشی، آب‌سردکن‌ها، سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه قبل از شروع پیک تابستانی بازدید و نقاط ضعف برطرف گردیده است و تمامی غرف حمل‌ونقلی و غیر حمل‌ونقلی در این ایام آماده خدمات‌رسانی به زائرین و مسافرین شهر کریمه اهل‌بیت (س) هستند.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcaian6.49niw15kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما