تاریخ انتشار :پنجشنبه ۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۱
کد مطلب : 16730
کارشناس مسائل سیاسی گفت: مردم ما با حضور پرشور در روز هشتم تیر نشان خواهند داد که آگاه و بصیر هستند و نسبت به سرنوشت خودشان حساس هستند.
مردم با حضور در انتخابات آگاهی و بصیرت خودشان را نشان خواهند داد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری شاهین صادقی نسب با اشاره به برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در هشتیم تیرماه، اظهار داشت: در ایام انتخاباتی هستیم که شاید بتوان گفت در این برهه از زمان یکی از حساس‌ترین انتخاباتی است که در جمهوری اسلامی برگزار شده است.
وی بیان داشت: جمهوری اسلامی که در ظرف ۴۵ سال گذشته به طور میانگین هر سال یک انتخابات را برگزار کرده و این به نوع خودش در معیارها و اندازه های جهانی نمونه ای کم نظیر است.
صادقی نسب افزود: شورای نگهبان کاندیداهایی را با سلائق و ایده‌های متفاوت مورد تأیید قرار داده و می‌شود گفت که مردم با توجه‌ به نظرات و نیازهایی که در زندگی خودشان احساس می‌کنند می‌توانند نامزدی که نزدیک‌تر به خودشان باشد را انتخاب کنند.
وی ادامه داد: هدف اصلی و اساسی همان‌طور که رهبر معظم انقلاب هم اشاره فرمودند مشارکت بالاست، به‌ هرحال رأی‌دادن حق همه شهروندان است و مسلماً کسی که از حق خودش استفاده نکند خود را از دخالت در تعیین سرنوشتش محروم کرده است.
کارشناس مسائل سیاسی تأکید کرد: بنابراین خیلی خوب است که همه هم‌وطنان ما پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و به کاندیدایی که موردعلاقه خودشان است رای بدهند. اگر بخواهیم بر اساس فرموده‌های رهبری انقلاب تصمیم‌گیری بکنیم کاندیدای اصلح از نگاه ایشان کسی است که تا بن دندان معتقد و ملتزم به انقلاب اسلامی، اصول و آرمان‌های آن است و درعین‌حال فردی است بسیار پرتلاش، پر کار و در کلام رهبری انقلاب فردی است که شب و روز را برای خدمت نمی‌شناسد و همواره در خدمت مردم است.
وی تصریح کرد: یک‌بار دیگر مردم عزیزمان را دعوت می‌کنم که پای صندوق‌های رای حاضر شوند و با رای خود به افزایش امنیت ملی و قدرت بازدارندگی کشور کمک کنند.
صادقی نسب ابراز داشت: به‌خاطر داشته باشیم که مهم‌ترین و بالاترین بازدارندگی برای هر ملت و کشوری مردم است، ان شاءالله مردم ما با حضور پرشور در روز هشتم تیر نشان خواهند داد که آگاه و بصیر هستند و نسبت به سرنوشت خودشان حساس هستند.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcgzu9q.ak93w4prra.html
نام شما
آدرس ايميل شما