تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۲۶
کد مطلب : 16547
مدیر منطقه هشت شهرداری قم از احداث یازده ایستگاه سبز اتوبوس در سطح منطقه پردیسان در سه‌ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر منطقه هشت شهرداری قم، علیرضا مظفری با اشاره به اهمیت زیباسازی محیط شهری، اظهار کرد: یازده ایستگاه سبز اتوبوس در سطح منطقه اجراشده است و در طول سال جاری ۱۴ ایستگاه دیگر از این نوع ایستگاه‌ها در نقاط مختلف ایجاد خواهد شد.
 وی با بیان اینکه این طرح در راستای زیباسازی ایستگاه‌های اتوبوس، بهبود منظر شهری و استفاده بهینه مسافران اتوبوس صورت گرفته است، افزود: مطلوب مدیریت شهری در آینده توسعه کمی و کیفی خدمات‌دهی در حمل‌ونقل عمومی در شهر است.  
مدیر منطقه هشت شهرداری قم اضافه کرد: در کنار ارتقای سطح خدمات‌دهی در حیطه حمل‌ونقل عمومی به شهروندان پردیسان، توسعه فضای سبز، تلطیف فضای شهری و افزایش حس طراوت و شادابی برای شهروندان به‌ویژه مسافران اتوبوس‌ها ازجمله اهداف اجرای این پروژه بوده است.
 مظفری خاطرنشان کرد: افزایش کیفیت خدمات‌دهی در حمل‌ونقل عمومی در شهر سبب استقبال هرچه بیشتر مردم از حمل‌ونقل عمومی می‌شود که منجر به کاهش آلودگی هوا و روان‌تر کردن ترافیک شهری خواهد شد و مناسب‌سازی و زیباسازی ایستگاه‌های اتوبوس در سطح شهر در همین راستا در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdccmpqs.2bqe08laa2.html
نام شما
آدرس ايميل شما