تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۲۳
کد مطلب : 16545
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه مهم‌ترین اقدامات سازمان اجرای طرح‌های نظم‌بخشی و ایمن‌سازی حرکت در معابر شهری است، گفت: بیش از 250 هزار متر خط‌کشی ترافیکی از ابتدای سال 1403 اجرایی شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، تأمین ایمنی و نظم‌بخشی ترافیک در معابر شهری یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های مدیریت کنترل ترافیک و از سرفصل‌های مهم سازمان‌های تخصصی در حوزه ترافیک شهری به‌حساب می‌آید.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم دراین‌باره اظهار داشت: مجموعه اقدامات و عملکرد سازمان ترافیک در شهر به دنبال تأمین ایمن‌سازی حرکت خودروها و شهروندان بوده و در این خصوص اقدامات و وظایف متعددی تعریف و در دستور کار است.
مدیریت و کنترل پارکینگ‌های عمومی، اجرای خط‌کشی‌های ترافیکی معابر و تعیین محدوده‌های تردد عرضی شهروندان، نصب تابلوهای راهنمای مسیر و تأمین اقلام تخصصی ترافیکی سایر مناطق عمده وظایف سازمان ترافیک شهرداری قم به‌حساب می‌آید.
علیرضا خلیلی معتقد است: افزایش ایمنی در معابر یکی از الزامات شهرنشینی است و دستورالعمل‌ها و اقدامات مستمری در این خصوص در دستور کار است تا به سمت وضعیت مطلوب حرکت کنیم.
وی اجرای بیش از 250 هزار متر خط‌کشی ترافیکی از ابتدای سال 1403 را در این راستا ارزیابی کرد و افزود: با توجه به اجرای روکش آسفالت برخی از معابر، نیاز اجرا و تجدید در معابر اصلی مناطق در دستور کار سازمان قرار دارد که با استفاده از تیم‌های مختلف اجرای رنگ سرد و رنگ دو جزیی با برنامه‌ریزی و اعلام نیاز مناطق در حال انجام است.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcammn6.49niy15kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما