تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۳۷
کد مطلب : 16533
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری قم با اشاره به آغاز به کار ۱۱ سامانه ثبت تخلف در سطح منطقه پردیسان گفت: دوربین‌های ثبت سرعت در دو محور امامت و محور امام صادق (ع) از هفته آینده فعال خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سیدوحید محسنی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به راه‌اندازی سامانه‌های ثبت تخلفات رانندگی در پردیسان اظهار کرد: این سامانه‌ها امکان محاسبه سرعت به‌صورت لحظه‌ای و متوسط را دارد و می‌تواند انواع وسایل نقلیه را آماربرداری و طبقه‌بندی کند.  
وی افزود: با تلاش مجموعه مدیریت شهری برای کنترل و هوشمندسازی تردد و ثبت تخلفات به‌منظور ایمن‌سازی معابر پرحادثه، ۱۱ سامانه ثبت تخلف سرعت در سطح منطقه پردیسان تا چند روز آینده فعال خواهد شد.
 مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه نصب سامانه ثبت تخلفات سرعت در محورهای مختلف شهر قم منجر به کاهش تخلفات و تصادفات شده است، تصریح کرد: بیشترین سامانه‌های ثبت تخلفات سرعت در محورهای غدیر، بروجردی و خداکرم نصب‌شده است.
 محسنی عنوان کرد: سامانه ثبت تخلف سرعت در دو محور بلوار امامت و محور امام صادق (ع) شهرک پردیسان از هفته آینده فعال خواهد شد.
 وی هزینه نصب و راه‌اندازی این ۱۱ سامانه را ۱۰۰ میلیارد ریال دانست و گفت: سامانه‌های ثبت تخلفات سرعت به‌زودی در محورهای شهروند و امام علی (ع) پردیسان فعال خواهد شد.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdchxmnz.23n-xdftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما