تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۳۲
کد مطلب : 16531
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم مطرح کرد؛

فعال شدن ۴ بلوک از شهرک بزرگ خودرو قم

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری قم گفت: در سال ۱۴۰۲ چهار بلوک از شهرک خودروی قم فعال شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری محسن صادقی امینی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، موفقیت سازمان میادین شهرداری قم را در دو شهرک خودرویی و شهرک صنوف را یادآور شد و اظهار کرد: عملکرد شهرک خودرویی برای ساماندهی مشاغل مربوط به خودرو و شهرک صنوف برای تمرکز واحدهای آهن‌فروشی، درب و پنجره‌سازان بسیار موفق بوده و این واحدهای تجاری که جز مشاغل مزاحم نیز شناخته می‌شوند از سطح شهر جمع‌آوری‌شده و در ایجاد فضای شهری دل‌پذیرتر و بانشاط‌تر کمک زیادی کردند.  
وی افزود: سال ۱۴۰۲ توانستیم در شهرک خودرویی چهار بلوک آن را به‌صورت کامل فعال کرده و اسناد مالکیت آن را تا روزهای پایان سال‌تحویل صاحبان آن دهیم.
 مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم اضافه کرد: در شهرک صنوف نیز مشکل برق آن را به کمک معاونت عمرانی استانداری و شرکت برق بعد از چند سال حل کنیم که جای تقدیر و تشکر دارد.
 صادقی امینی ادامه داد: مشکل برق شهرک صنوف یک مشکل بزرگ بود که بعد از جلسات زیادی که برگزار شد توانستیم برق ۳۰ واحد تجاری را در مرحله نخست تأمین کنیم، در حال حاضر نیز آماده هستیم کسانی که به شهرک مراجعه می‌کنند واحد تحویل بگیرند.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcfytdy.w6dvmagiiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما