تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۲۰
کد مطلب : 16519
رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم گفت: پروژه‌های سرمایه‌گذاری و مشارکتی شهرداری قم تا امروز بیش از ۴۵ درصد پیشرفت داشته است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری علی رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اینکه دو پروژه مشارکتی در سال ۱۴۰۲ تکمیل‌شده است، اظهار کرد: پیش‌بینی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم برای سال جدید این است که دو پروژه مشارکتی دیگر تکمیل و به بهره‌برداری برسد.
 وی خاطرنشان کرد: پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مشارکتی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم در حال حاضر بیش از ۴۵ درصد است.
 رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم با بیان اینکه تعدادی از قراردادها به دلیل اینکه یا راکد مانده یا اقدامی انجام‌نشده در مرحله فسخ هستند، خاطرنشان کرد: فرآیند حقوقی فسخ یا احیای این قراردادها در حال پیگیری است.
 رمضانی در خصوص پروژه‌های ورشکسته تصریح کرد: یکی از پروژه‌های ورشکسته در فاز چهار بلوار عمار یاسر واقع است که در سال جاری به‌صورت جدی برای تعیین تکلیف آن پیگیری شده و جلسات مستمری در کمیته‌ای مخصوص در حال برگزاری است.
 وی با اشاره به اینکه پیگیری‌های مستمر در ارتباط با تعیین تکلیف پروژه شهید کاظمی واقع در خیابان شهدا نیز در حال انجام است، گفت: وارد شدن پرونده‌ها به اداره تسویه امور ورشکستگی قوه قضائیه موجب طولانی شدن امور می‌شود.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcb9sb8.rhb08piuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما