تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۵۷
کد مطلب : 16326
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با تاکید بر اینکه ثبات در مدیریت شهری موجب ثروت آفرینی برای شهر می‌شود، گفت: طبق قانون، شوراها برای پیشبرد مسائل مختلف مردم تشکیل شدند و به نمایندگی از مردم مطالبات آن‌ها را پیگیری می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری ، مصیب نظری در حاشیه هفتاد و یکمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهرهای مرکز استان که به میزبانی شهر مقدس قم درحال برگزاری است، اظهار کرد: ظرفیت شوراها در راستای قوای دیگر بوده است ولی در اجرا ذیل وزارت کشور و ‌قوه مجریه قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه این اتفاق موجب آسیب دیدن مدیریت یکپارچه شهری شده است، مطرح کرد: یکی از اهداف برگزاری این اجلاس رساندن پیام شوراها به دولت است.
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه شورای شهر و شهردار باسابقه قم را موفق و الگوی خود می‌دانیم، عنوان کرد: یکی از نتیحه‌های ثبات مدیریت، تحول در حوزه‌های مختلف است.
وی با تاکید بر اینکه ثبات در مدیریت شهری موجب ثروت آفرینی برای شهر می‌شود، خاطرنشان کرد: طبق قانون، شوراها برای پیشبرد مسائل مختلف مردم تشکیل شدند و به نمایندگی از مردم مطالبات آن‌ها را پیگیری می‌کنند.
نظری با بیان اینکه هر وقت شوراها مسئله محور پیش‌ رفتند و هدف‌مند حرکت کردند، موفق بودند، تصریح کرد: موفقیت شورا را در اتحاد، تمرکز و حرکت طبق برنامه‌ریزی می‌دانیم.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdch-xnz.23n-idftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما