تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۴۴
کد مطلب : 16307
معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: برنامه راهبردی سوم شهرداری قم بر مبنای سند چشم‌انداز قم ۱۴۱۴ و با رویکرد اجتماعی، نرم‌افزاری، ارتقای سیستم‌های نظارتی و فناوری اطلاعات در حال تدوین است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مجید محمد رضاخانی در گفت وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به تدوین برنامه راهبردی سوم شهرداری قم بر مبنای سند چشم‌انداز ۱۴۱۴ شهر قم اظهار کرد: بخش قابل توجهی از نیازهای زیرساختی در شهر قم در برنامه اول و دوم محقق شده است و مباحث باقی مانده نیز در یکی دو سال آینده اتفاق خواهد افتاد؛ بر همین اساس رویکرد برنامه سوم مدیریت شهری با رویکرد نرم افزاری است.
 وی افزود: در این رویکرد مسائلی همچون فرهنگ شهروندی، امور اجتماعی، ارتقای سیستم‌های نظارتی، هوشمندسازی شهری و فناوری اطلاعات بیش از پیش مورد توجه شهرداری قم قرار خواهد گرفت.
 معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با اشاره به عملکرد این معاونت در حوزه تدوین بودجه‌های سالانه، خاطرنشان کرد: این بودجه‌ها بر مبنای اهداف و مأموریت‌های تدوین شده در برنامه راهبردی و منابع موجود با ایجاد تعادل میان منابع و مصارف تدوین می‌شود.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcguw9q.ak93z4prra.html
نام شما
آدرس ايميل شما