تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۵۶
کد مطلب : 16267
مدیر منطقه پنج شهرداری قم گفت: بهسازی بوستان‌های منطقه در دستور کار قرار گرفته و از اولویت‌های سال ۱۴۰۳ است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری رضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اینکه بهسازی بوستان‌های سطح منطقه ۵ در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: در سطح منطقه پنج ۲۲ بوستان وجود دارد که با توجه به عمر زیاد بعضی بوستان‌ها، بهسازی بوستان‌های منطقه در دستور کار قرار گرفته است.
 وی افزود: در همین راستا بخش عمده پروژه بهسازی بوستان‌هایی چون بوستان اطلس، آزادگان و میخک با اعتباری بالغ‌بر ۱۲ میلیون تومان در سال گذشته انجام‌شده است.
 مدیر منطقه پنج شهرداری قم با بیان اینکه بهسازی و توسعه بوستان‌های منطقه در سال جاری نیز پیگیری می‌شود، تصریح کرد: به‌منظور توسعه بوستان‌های منطقه ۵ بعضی اراضی در مرحله توافق است تا در مسیر توسعه بوستان‌ها اقداماتی انجام شود.
 رحیمی با اشاره به اینکه سرانه فضای سبز در منطقه ۵ به ازای هر نفر شش مترمربع است، اضافه کرد: با توجه به کمبود بوستان و فضای سبز در منطقه پنج، در تلاش هستیم تا با احداث و توسعه بوستان‌ها سرانه فضای سبز را به حد مطلوبی برسانیم.
به گفته وی، مساحت فضای سبز بوستان میره‌ای ۳۳۰۰ مترمربع و مساحت فضای سبز بوستان انار ۲۲۰۰ مترمربع است.
 مدیر منطقه پنج شهرداری قم احداث پارکینگ و تملک باغ‌ها را از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در سال جدید دانست و افزود: احداث بوستان‌های جدید ازجمله بوستان بصیرت از دیگر اقداماتی بوده که از سال گذشته دنبال شده و برنامه‌ریزی‌هایی انجام‌شده است تا این بوستان سال جاری احداث و ساماندهی شود.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcbz5b8.rhb00piuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما