تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۵۵
کد مطلب : 16266
در راستای نظارت مستمر بر قیمت‌ها صورت گرفت؛

استقرار شعبه تعزیرات حکومتی در سازمان میادین شهرداری قم

مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم از استقرار شعبه تعزیرات حکومتی به‌منظور نظارت مستمر بر قیمت‌ها در میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی، حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و کنترل بازار خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به
نقل از واحد خبر سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، محسن صادقی امینی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای نظارت مستمر بر قیمت‌ها، حقوق مصرف‌کنندگان و کنترل بازار، واحدی تحت عنوان تعزیرات حکومتی در سازمان مستقر شد.
وی هدف استقرار شعب تعزیرات حکومتی را ایجاد ثبات در بازار و حضور مطالبه گرانه و پیشگیرانه دانست و تصریح کرد: سازمان تعزیرات حکومتی از نظر ساختاری وظیفه نظارت بر بازار را ندارد و حلقه آخر نظارت بر بازار برای رسیدگی به تخلفات است؛ اما به لحاظ اهمیت، تعامل و همکاری و تسهیل امور، به نظارت در بازار کمک می‌کند.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، تشدید نظارت بر میدان مرکزی میوه و تره‌بار، نصب تابلوی نرخ و صدور فاکتور مُهردار را الزامی دانست و بیان کرد: پس از دریافت گزارشات بی‌شمار و گلایه‌های شهروندان در خصوص گرانی میوه، طرح نظارت بر میدان مرکزی آغاز، و همه غرفه داران میدان مرکزی ملزم به نصب تابلوی نرخ‌نامه و صدور فاکتور همراه با مُهر خواهند بود.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcaiun6.49nii15kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما