تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۴۰
کد مطلب : 16258
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: برای پارک ۱۰۰۰ موتورسیکلت در طبقه منفی سه پارکینگ زائر قم جای پارک تعبیه‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری علیرضا خلیلی در جلسه شورای مدیران شهرداری قم که در سالن رضوان شهرداری مرکز برگزار شد، با اشاره به معضل پارک موتورسیکلت در هسته مرکزی شهر اظهار کرد: پارک موتورسیکلت در پیاده‌روها و معابر هسته مرکزی شهر قم، سبب اختلال در رفت‌وآمد شهروندان و به‌هم‌ریختگی ترافیکی هسته مرکزی شهر می‌شود.
 وی سیاست شهرداری برای آرام‌سازی ترافیکی اطراف حرم مطهر و تسهیل عبورومرور شهروندان و زائران را مورد توجه قرارداد و افزود: به این منظور ۱۰۰۰ جای پارک موتورسیکلت در طبقه منفی سه پارکینگ زائر تعبیه‌شده است، اما همچنان نیز شاهد پارک موتورسیکلت‌ها در مسیر عبورومرور عابران پیاده در چهارراه بازار و دیگر معابر منتهی به حرم مطهر هستیم.  
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم تصریح کرد: نیاز داریم در هسته مرکزی شهر قم برخورد جدی‌تری با تخلفات رانندگی صورت گیرد تا مزاحمتی برای زائران کریمه اهل‌بیت (ع) در تردد به حرم مطهر ایجاد نشود.
 خلیلی خاطرنشان کرد: گاهی دیده می‌شود برخی شهروندان ملکی را بدون مجوزهای لازم به پارکینگ تبدیل می‌کنند در حالی که ورود موتورسیکلت در محدوده طرح ترافیک با اما و اگرهایی روبه‌رو است.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcbw5b8.rhb0spiuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما