تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۳۷
کد مطلب : 16255
مدیر منطقه سه شهرداری قم، اعتبار پروژه‌های عمرانی منطقه را در سال ۱۴۰۲ عددی بالغ‌بر ۱۷۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: اعتبار در نظر گرفته‌شده برای پروژه‌های عمرانی در سال ۱۴۰۳ به عدد ۲۷۰ میلیارد تومان رسیده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مهرداد روحانی وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، اظهار کرد: در چند سال گذشته بودجه منطقه سه رشد خوبی داشته است، به‌نحوی‌که بودجه سال ۱۴۰۲ منطقه ۴۲۰ میلیارد تومان بوده و این عدد در سال ۱۴۰۳ به عدد ۵۰۰ میلیارد تومان رسیده که در طول سال این عدد افزایش نیز پیدا می‌کند.  
وی اعتبار پروژه‌های عمرانی منطقه را در سال ۱۴۰۲ عددی بالغ‌بر ۱۷۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: اعتبار در نظر گرفته‌شده برای پروژه‌های عمرانی در سال ۱۴۰۳ به عدد ۲۷۰ میلیارد تومان رسیده است که پیش‌بینی می‌کنیم این عدد تا ۳۰۰ میلیارد تومان نیز افزایش پیدا کند.  
مدیر منطقه سه شهرداری قم با اشاره به پروژه‌های شاخص منطقه سه در سال ۱۴۰۳، خاطرنشان کرد: اجرای تقاطع حافظ واقع‌شده در مرز منطقه سه و شش و تکمیل‌کننده رینگ ۲۵ کیلومتری فردوسی، یکی از پروژه‌های شاخص منطقه برای سال جاری بوده که به‌صورت روگذر طراحی‌شده است و امتداد آن به خیابان مدرس و میدان شهید زین‌الدین ختم می‌شود و اعتباری بالغ‌بر ۱۰۰ میلیارد تومان برای آن پیش‌بینی‌شده است.
 روحانی‌وزیری ادامه داد: یکی از اقدامات مهم و پیچیده تملک برای اجرای پروژه است، در کنار تملک پروژه‌های دیگر پارکینگ یکی از پرچالش‌ترین برنامه‌های ما خواهد بود.
 وی با تأکید بر تکمیل پارکینگ طبقاتی خیابان امام (ره) گفت: این پارکینگ نخستین پارکینگ طبقاتی منطقه است که امیدواریم در سال ۱۴۰۳ تکمیل‌شده و به بهره‌برداری برسد تا در کنار پارکینگ طبقانی زائر بخشی از کمبود پارکینگ مرکز شهر را رفع کند.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdciwraz.t1aqw2bcct.html
نام شما
آدرس ايميل شما