تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۵۸
کد مطلب : 15849
شهردار قم در ادامه دیدارهای نوروزی، با آیت‌الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه و امام‌جمعه قم دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد و مدیران ارشد شهرداری قم با حضور در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با آیت‌الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین و امام‌جمعه قم دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار متین فر معاون شهرسازی و معماری، اصفهانیان مقدم معاون محیط‌زیست و خدمات شهری، حلوایی زاده معاون فنی و عمرانی، رضاخانی معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی، خانه‌زاد معاون حمل‌ونقل و ترافیک، توکلی مقدم معاون مالی و اقتصادی، صحرایی مدیرکل حوزه شهردار و کلانترزاده مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم حضور داشتند.
شهردار قم در این دیدار با اشاره به برنامه محور بودن شهرداری قم در سال‌های گذشته، اظهار داشت: این برنامه محوری سبب که تمامی فعالیت‌ها بر مبنای برنامه توسعه‌ای و چشم‌انداز قم 1414 باشد.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه نیز خاطرنشان کرد: قم امروز با قم چند سال قبل تفاوت‌های محسوسی پیدا کرده است که نتیجه همکاری شورای شهر، تدابیر شهردار و سایر مسئولین بوده است.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcgy79q.ak9nt4prra.html
نام شما
آدرس ايميل شما