تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۹
کد مطلب : 14306
مردم مومن، انقلابی و متعهد قم عصر شنبه با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی حمایت از کودکان مظلوم و بی‌دفاع غزه، خواستار اتحاد همه جانبه ملت‌های مسلمان و آزاده جهان بر علیه رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی شدند.
خروش مردم قم در محکومیت جنایات اسراییل
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری راهپیمایان شهر مقدس قم با تجمع در میدان فلسطین و حرکت به سوی حرم حضرت معصومه‌(س)، با فریادهای دشمن شکن مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس اوج خشم و نفرت خود را از وحشی‌گری‌ها و آدم‌کشی‌های رژیم صهیونیستی به منصه ظهور گذاشتند.
مردان، زنان، جوانان و کودکان شرکت‌کننده در این راهپیمایی عظیم و باشکوه در حالیکه تمثال‌های مبارک امام راحل، رهبر معظم انقلاب، پرچم‌های فلسطین و حزب‌الله لبنان را در دست داشتند شعار "پیرو خط رهبریم دشمن هر ستمگریم"،"آزادگان دنیا حمایت حمایت" را سر می‌دادند.
آنان با فریادهای "حمام خون به پا شد فلسطین کربلا شد"،"یا ایها المسلمون غزه شده غرق خون"،"با غزه، همدردیم آماده نبردیم" ضمن اعلام همبستگی با مظلومان فلسطینی بر آمادگی خود برای مقابله با صهیونیست‌های پَست و خون‌خوار تاکید نمودند.
مردم قم کشتار کودکان بی‌دفاع فلسطین را محکوم کردند
حاضران در این راهپیمایی با به آتش کشیدن، پرچم‌های آمریکا و اسرائیل و نمادهای استکبارجهانی شعار "ماییم و جنگ با دیو از غزه تا تل آویو"،"نژاد پرست اسرائیل وحشی و پست اسراییل"،"اسرائیل نامشروع اسرائیل کودک کش" را فریاد زدند.
"صهیون جنایت می‌کند شیطان حمایت می‌کند"،"مرگ به کودک‌کش مردم فریب نصر من‌الله و فتح قریب"،"روشن، مثل روز است"،"حق بر باطل پیروز است"،"فلسطین پیروز است اسرائیل نابود است" همچنین "ملت دین، فلسطین فلسطین نیز از دیگر شعارهای این راهپیمایی بود.
شرکت‌کنندگان با ابراز کینه و دشمنی عمیق خود به استکبار و مزدوران پلید و دست‌نشانده آن، شعارهای کوبنده "ملت قهرمان ما پیوسته هیمنه آمریکا را شکسته"،"کوه اراده هستیم آمریکا رو شکستیم"،"راه رسیدن به ثبات جز این نیست، محو رژیم غاصب صهیونیست"،"مثلث شوم و پلید ابلیس، آمریکا و اسرائیل و انگلیس"،"نصر من‌الله و فتح قریب مرگ بر آمریکای مردم فریب"،"آمریکا، اسرائیل عامل هر جنایت"و"این ۲ رژیم فاسد، باعث هر شرارت را سر دادند.
گروه‌های مقاومت فلسطین پانزدهم مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳ عملیات غافل‌گیر کننده‌ای با نام طوفان‌الاقصی را از غزه جنوب فلسطین علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات گروه‌های مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.
حمایت امنیتی و نظامی غرب به ویژه ایالات متحده آمریکا از اسرائیل به بهانه دفاع از خود، عملا چراغ سبز و مجوزی به این رژیم برای کشتار بی‌رحمانه کودکان و زنان فلسطینی است.
رژیم صهیونیستی تاکنون بیش از ۱۲ هزار تَن از مردم مظلوم فلسطین را به شهادت رسانده است.
مردم قم کشتار کودکان بی‌دفاع فلسطین را محکوم کردند
 

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcd9s0f.yt0oz6a22y.html
نام شما
آدرس ايميل شما