تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۲
کد مطلب : 13470
رئیس شورای اسلامی شهر قم خواستار ساماندهی وضعیت ترافیکی بلوار سردار شهید سلیمانی در مناسبت‌ها با همکاری پلیس راهور و شهرداری قم شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری محسن محرری در جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه شهر قم شهر مناسبت‌ها بوده و این شهر سالانه میزبان میلیون‌ها مسافر و زائر است، اظهار داشت: آمادگی دستگاه‌های خدماتی در این مناسبت‌ها بسیار خوب بوده و شاهدیم که شهرداری قم در تمام مناسبت‌ها حضور فعال دارد.
وی خاطرنشان کرد: نکته‌ای که همواره دغدغه داریم، مسئله مدیریت ترافیک بلوار شهید سلیمانی است، این معضلی بوده که حتماً برای آن باید فکری شود.
رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به ازدحام جمعیت در هسته مرکزی شهر قم در ۲۰ مناسبت سال اظهار کرد: پارکینگ‌هایی وجود دارد که ورودی آن‌ها در بلوار سردار سلیمانی است و تداخل این ورودی‌ها با تردد عادی مردم مشکلات زیادی ایجاد کرده است.
وی تأکید کرد: مدیریت ترافیک بلوار شهید سلیمانی در ایام پیک جمعیت باید به‌صورت یکپارچه و با همکاری شهرداری قم و پلیس راهور ساماندهی یابد.
محرری گفت: دستگاه‌های متولی تدبیری اتخاذ کنند که اطلاع‌رسانی به شهروندان و زائران پیش از ورود به بلوار سردار سلیمانی در ارتباط با وضعیت پارکینگ‌ها و مسیر انجام شود.

انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdce7e8z.jh8xfi9bbj.html
نام شما
آدرس ايميل شما