سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
تلاش برای حل مشکلات نیروهای انسانی شهرداری قم/برگزاری دیدارهای مستقیم برای تدوین راهکارهای مناسب
مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم گفت: با توجه به سیاست کلان و راهبردی شهرداری قم در حوزه منابع انسانی و تأکیدات مدیران ارشد، در تلاش هستیم بتوانیم وضعیت استخدامی پرسنل شهرداری را به شرایط مطلوب نزدیک کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سید علی بیگدلی در حاشیه بازدید از منطقه چهار گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اهمیت رفع مشکلات پرسنل شهرداری اظهار داشت: امروز شهرداری‌های کل کشور با مشکلاتی در حوزه منابع انسانی روبه‌رو بوده و امیدواریم بتوانیم بخشی از این مشکلات را حل کنیم

وی با تأکید بر بازدید از شهرداری منطقه ۴ و دیدار با پرسنل این منطقه افزود: این بازدید باهدف آشنا شدن با دیدگاه‌ها و مشکلات همکاران خود در حوزه منابع انسانی انجام‌شده و امیدواریم بتوانیم گامی مؤثر در این حوزه برداریم.

مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم، این دیدارها را کمکی برای تدوین راه‌کارهایی برای آینده دانست و تصریح کرد: حل مشکلات نیازمند شناخت درست مشکلات بوده و شنیدن دیدگاه‌های افراد و پرسنلی که مستقیم با این مسائل در ارتباط هستند ممکن خواهد شد.

وی سپس با تأکید بر اراده شهرداری قم بر حل مشکلات و پیگیری در سطح کشور خاطرنشان کرد: با توجه به سیاست کلان و راهبردی شهرداری قم در حوزه منابع انسانی و تأکیدات مدیران ارشد، در تلاش هستیم بتوانیم وضعیت استخدامی پرسنل شهرداری را به شرایط مطلوب نزدیک کنیم.**

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها