سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
یادداشت؛
احمد امیرآبادی نماینده‌ای در تراز انقلاب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری  احمد امیرآبادی فراهانی را می‌توان یکی از نمایندگان موفق مجلس شورای اسلامی در یک دهه اخیر نامید، نماینده‌ای که سال 90 توانست به‌عنوان نفر سوم از حوزه انتخابیه قم وارد بهارستان شود و تاکنون در سه دوره توانسته رأی اعتماد مردم قم را برای حضور در پارلمان بگیرد.


امیرآبادی که ابتدا وارد شورای اسلامی شهر قم شود جزء مدیرانی بود که در جهت کاستن فاصله مدیران و مردم وارد عمل شد و به‌خوبی این مهم را در استان قم نهادینه کرد.


حضور در بین مردم و پاسخگویی به مشکلات آن‌ها و تعطیل نشدن دفاتر و دیدارهای مردمی در طی یک دهه اخیر، وی را در زمره محبوب‌ترین مدیران مردمی در استان قم قرار داده است.


در واقع می‌توان گفت اقداماتی که در سال‌های اخیر توسط برخی از نمایندگان مجلس و حتی مدیران آن هم در حد بسیار پایین‌تری صورت می‌گیرد مرهون تجربیات و رضایتمندی است که مردم از اقدامات احمد امیرآبادی در طی سال‌های اخیر داشته‌اند.


 


حال بماند که بسیاری از مشکلات استان در طی این سال‌ها با پیگیری‌های وی حل‌وفصل شده است.


هدف نگارنده تعریف و تمجید صرف از وی نیست به‌هرحال هر مسئولی در هر جایگاهی دارای نقاط ضعف و قوت است اما دیدن نیمه خالی لیوان و بیان صحبت‌های غیرصادقانه و نادرست در حق فردی که این‌گونه در جهت رفع مشکلات مردم قدم برداشته به‌دوراز انصاف است.


به‌هرحال هر فردی خصوصاً در کشور ما، زمانی که به یک جایگاهی می‌رسد و از قضا خوب هم‌کار می‌کند در معرض برخی حسادت‌ها و غرض‌ورزی‌ها قرار می‌گیرد اما این که افرادی که در جایگاه مدیران و مسئولان ارشد استان قرار دارند نباید در پازل بازی افراد تنگ نظر بیفتند و حتی بر حکم رئیس یک قوه تردید ایجاد کنند.


به‌هرحال مردم خود بهترین قاضی هستند و در نهایت آن‌ها هستند که همواره با نظر و رای خود پیام رضایت و یا عدم رضایت خودشان را به‌صورت علنی و شفاف می‌دهند.


ع- محمدی فعال رسانه


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها