سه شنبه ۲۸ دي ۱۴۰۰
مانور زمستانه شهرداری قم برگزار می‌شود
مدیركل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: مانور زمستانه با حضور سازمان‌های تابعه مانند آتش‌نشانی و پسماند تا پایان آذرماه اجراشده و دستگاه‌هایی مانند پلیس راهور، مدیریت بحران و استانداری نیز با شهرداری همکاری خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سید محسن میرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، از اجرای مانور زمستانه خبر داد و اظهار داشت: مانور زمستانه امسال تا پایان آذرماه با همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط در سطح شهر برگزار می‌شود.

وی نحو اجرای مانور زمستانه را موردتوجه قرارداد و افزود: مانور زمستانه با حضور سازمان‌های تابع مانند آتش‌نشانی و پسماند اجراشده و دستگاه‌هایی مانند پلیس راهور و مدیریت بحران و استانداری نیز با شهرداری همکاری خواهند داشت.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم سپس آمادگی همه مناطق هشتگانه برای آغاز فصل سرما را موردتوجه قرارداد و گفت: مناطق هشتگانه آمادگی لازم در فصل سرما را داشته و ماشین‌آلات موردنیاز در سطح شهر و مناطق مستقرشده‌اند.

وی همچنین از استقرار مخازن شن و نمک در سطح شهر خبر داد و بیان کرد: تا آخر آذرماه در تمام سطوح شیب‌دار، زیرگذرها و روگذرها مخازن شن و نمک گذاشته‌شده و شهرداری برای مقابله با حوادث و اتفاقات آمادگی لازم را دارد.***/ن

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها