سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
انتقاد از تجمعات زیاد مردمی در آرامستان‌های قم/در نظر گرفتن دستورالعمل‌های برگزاری مراسمات اموات
معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به تدابیر انجام‌شده جهت بهبود وضعیت رعایت شیوه‌نامه بهداشتی در آرامستان‌های شهری، گفت: طی یک هفته گذشته وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آرامستان‌ها صعودی و به سمت مطلوبیت در حرکت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری عباس ذاکریان امروز در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا در سالن کرامت استانداری، پدیده خطرناک تجمعات در آرامستان‌ها را موردتوجه قرار داد و اظهار داشت: برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از تجمعات خطرآفرین در آرامستان‌های شهر قم طی هفته جاری جلسه‌ای با حضور فرماندار تشکیل‌شده است.

وی ادامه داد: اقناع‌سازی مردم جهت عدم تجمع در آرامستان به‌عنوان رویکرد اصلی شهرداری قم با نصب اطلاعیه و بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر و آرامستان‌ها نصب‌شده است.

به گفته معاون خدمات شهری شهرداری قم، طبق تصمیمات استانی مراسم تشییع در آرامستان‌ها نباید بیش از ۴۵ دقیقه به طول بکشد و افراد حاضر نیز نباید از ۷۰ نفر تجاوز نماید.

ذاکریان خاطرنشان کرد: با هماهنگی با مسئولان استانی از خانواده متوفیان نیز تعهدی نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری مراسم تشییع گرفته می‌شود.

وی با اشاره به تدابیر انجام‌شده جهت بهبود وضعیت رعایت شیوه‌نامه بهداشتی در آرامستان‌های شهری، ابراز کرد: طی یک هفته گذشته وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آرامستان‌ها صعودی و به سمت مطلوبیت در حرکت است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم در پایان تصریح کرد: جمع معدودی از شهروندان قمی با وجود حجم بالای هشدار و تلفات کرونایی همچنان نسبت به خطر این ویروس مرگبار بی‌توجه هستند.***

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها