پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
رئیس مؤسسه خاتم مطرح کرد؛
پشتیبانی از خانواده‌ها و مانع زدایی در ازدواج جوانان مهم‌ترین مطالبه از مسئولان در سال جدید
رئیس مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم گفت: پشتیبانی از خانواده‌ها و مانع زدایی در ازدواج جوانان مهم‌ترین مطالبه از مسئولان در سال جدید است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، سید محمد حسین چاوشیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به آغاز سال جدید اظهار داشت: سال 1400 که به فرموده رهبر انقلاب سال تولید پشتیبانی مانع زدایی ها نام گذاری شده است، باید با محوریت پشتیبانی از خانواده‌ها و مانع زدایی در امر ازدواج جوانان همراه باشد.
وی با بیان اینکه خانواده به‌عنوان مهم‌ترین نهاد اجتماعی در سال‌های اخیر با بحران‌های مختلف اقتصادی و فرهنگی مواجه شده است، تأکید کرد دولت مردان در سال جدید باید محوریت برنامه‌ها و اقداماتشان بر اساس حمایت و پشتیبانی از خانواده‌ها صورت پذیرد.
مدرس حوزه و دانشگاه در ادامه با اشاره به مشکلات پیشروی ازدواج جوانان گفت: مانع زدایی از امر ازدواج جوانان مستلزم همراهی دولت مجلس و سایر نهادهای مرتبط می‌باشد که با برنامه‌ریزی و هدفمندسازی اقدامات در این زمینه موانع را برطرف نمود و با ایجاد فضای کسب و کار و تولید، مانع زدایی از اشتغال جوانان و در نهایت معاش خانواده‌ها را تأمین و فراهم کرد.
چاوشیان با اشاره به لزوم خانواده محوری و پیوست فرهنگی در نهادها و سازمان‌های دولتی گفت: امیدواریم با پشتیبانی از خانواده‌ها و توجه به اقتضائات فرهنگی و اقتصادی، شاهد تغییر نگرش به نهاد مقدس خانواده در عرصه‌های اجتماعی و نهایتاً کاهش آسیب‌ها در سال پیشرو باشیم.


 


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها